Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2007

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
12. 09. 2007, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197517.370.00
0.00
3.31 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB197918.030.26
0.26
3.36 2    
3Axmann DavidSKSV198918.250.48
0.00
3.411     
4Chytil DavidGymnázium Šumperk198718.300.53
0.53
3.42 3    
5Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk198618.441.07
1.07
3.44 4    
6Hnilica PřemekKVS Šumperk OB199118.501.13
0.25
3.462     
7Kautz MichalSKI klub Šumperk198918.521.15
0.27
3.463     
8Procházka MarekŠumperk197418.551.18
1.18
3.47 5    
9Urban RostislavSKI Team Šumperk197318.581.21
1.21
3.47 6    
10Sedláček ŠtěpánRýmařov198319.181.41
1.41
3.51 7    
11Březina VojtěchSeverka Šumperk198619.211.44
1.44
3.52 8    
12Kechrt TomášPolách & syn Šumperk198119.251.48
1.48
3.53 9    
13Čmakal FrantišekBludov197719.372.00
2.00
3.55 10    
14Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196619.502.13
0.00
3.58  1   
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh197520.082.31
2.31
4.01 11    
16Zika JosefZábřeh197120.092.32
2.32
4.01 12    
17Hýbl JaroslavSKSU199320.102.33
1.45
4.024     
18Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197320.282.51
2.51
4.05 13    
19Knápek LubomírMoravolen Šumperk195920.352.58
0.45
4.07  2   
20Berka JiříŠumperk198120.373.00
3.00
4.07 14    
21Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199020.533.16
2.28
4.105     
22Fišnar JiříKouty197621.003.23
3.23
4.12 15    
23Kostecký JanŠumperk199121.013.24
2.36
4.126     
24Kubíček MiroslavAtletika Šumperk199021.113.34
2.46
4.147     
25Sporek MiroslavFagus195421.213.44
0.00
4.16   1  
26Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196721.353.58
1.45
4.19  3   
27Hejtmánek JiříHS Jeseníky196921.404.03
4.03
4.20 16    
28Strečko MarekKVS Šumperk199121.414.04
3.16
4.208     
29Strachota JaroslavSeverka Šumperk195621.584.21
0.37
4.23   2  
30Nemička PavelVlkoš196322.054.28
2.15
4.25  4   
31Havlas PetrŠumperk198022.114.34
4.34
4.26 17    
32Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195922.154.38
2.25
4.27  5   
33Ondra TomášNový malín197622.234.46
4.46
4.28 18    
34Nesporý JanZábřeh197022.244.47
4.47
4.28 19    
35Kukula MarcelVíno Karabina197322.334.56
4.56
4.30 20    
36Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198122.425.05
5.05
4.32 21    
37Hubáček PavelSporton Šumpek197622.495.12
5.12
4.33 22    
38Vykydal TomášAtletika Šumperk198123.025.25
5.25
4.36 23    
39Vozda JiříKVS Šumperk OB196123.085.31
3.18
4.37  6   
40Pečenka LiborKHB Radegast196123.396.02
3.49
4.43  7   
41Hecl MilošNový Malín197623.426.05
6.05
4.44 24    
42Macháček JiříVíno Karabina195323.596.22
2.38
4.47   3  
43Filipiová EvaGymnázium Šumperk198624.256.48
0.00
4.53 1    
44Březina ZdeněkSalix196124.366.59
4.46
4.55  8   
45Stejskal AntonínVíno Karabina194924.427.05
3.21
4.56   4  
46Klučka ZdeněkŠumperk197624.447.07
7.07
4.56 25    
47Březina VladimírSeverka Šumperk195824.537.16
5.03
4.58  9   
48Bielčík JindřichLichkov194025.157.38
0.00
5.03    1 
49Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195425.257.48
4.04
5.05   5  
50Seitler MilanKVS Šumperk199126.078.30
7.42
5.139     
51Tovaryšová HanaSK Přerov196126.168.39
0.00
5.15  1   
52Smolík VáclavMeteor Střední Skalice195126.198.42
4.58
5.15   6  
53Křivohlávek PavelNový Malín197026.368.59
8.59
5.19 26    
54Paloncý PavelKVS Šumperk OB196326.429.05
6.52
5.20  10   
55Rešová KateřinaAtletika Šumperk199026.449.07
0.00
5.201     
56Smolicha JosefNový Malín195626.469.09
5.25
5.21   7  
57Tomíšek JindřichHanácká kyselka193926.509.13
1.35
5.22    2 
58Krobotová PetraSlezská univerzita Šumperk198826.589.21
2.33
5.23 2    
59Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk195627.129.35
5.51
5.26   8  
60Brandejská ŠárkaTJ Šumperk198927.4410.07
1.00
5.322     
61Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193627.4510.08
2.30
5.33    3 
62Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195327.5010.13
6.29
5.34   9  
63Svobodová TerezaBohutín198427.5810.21
3.33
5.35 3    
64Hlásný FrantišekŠumperk196828.2410.47
10.47
5.40 27    
65Hrtáňová JanaKVS Šumperk199130.0212.25
3.18
6.003     
66Janů HanaKVS Šumperk OB199331.0313.26
4.19
6.124     
67Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk199431.0313.26
4.19
6.126     
68Mátlová PavlínaKVS Šumperk OB199331.0313.26
4.19
6.125     
69Ženčáková MarieSalón Zdena196831.1713.40
5.01
6.15  2   
70Tonová ZdeňkaSalón Zdena195832.0414.27
5.48
6.24  3   
71Felklová JarmilaSalón Zdena196032.3014.53
6.14
6.30  4   
72Reichlová JiřinaKVS Šumperk197435.4118.04
11.16
7.08 4    
73Alešová BohumilaKVS Šumperk197639.0621.29
14.41
7.49 5