Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2007

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros Písařova
02. 05. 2007, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk OB197938.090.00
0.00
3.28 1    
2Ženčák JaroslavTJ Šumperk196138.370.28
0.00
3.30  1   
3Procházka MarekŠumperk197439.451.36
1.36
3.36 2    
4Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196640.162.07
1.39
3.39  2   
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197341.223.13
3.13
3.45 3    
6Kratochvíl MartinJihlava198342.204.11
4.11
3.50 4    
7Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195842.384.29
4.01
3.52  3   
8Čmakal FrantišekBludov197744.146.05
6.05
4.01 5    
9Pavlík RadekKVS Šumperk OB196844.206.11
6.11
4.01 6    
10Zika JosefZábřeh197144.356.26
6.26
4.03 7    
11Dostál JiříBC Morava196445.177.08
6.40
4.07  4   
12Kostecký JanŠumperk199145.257.16
0.00
4.071     
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh197545.477.38
7.38
4.09 8    
14Hejtmánek JiříHS Jeseníky196945.557.46
7.46
4.10 9    
15Němec Vladimír198346.017.52
7.52
4.11 10    
16Kukula MarcelVíno Karabina197346.077.58
7.58
4.11 11    
17Kukula ZdeněkVíno Karabina195046.118.02
0.00
4.11   1  
18Sporek MiroslavFagus195446.198.10
0.08
4.12   2  
19Felkl LuděkSalon Zdena196046.458.36
8.08
4.15  5   
20Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195946.498.40
8.12
4.15  6   
21Mátl MartinKVS Šumperk199047.149.05
1.49
4.172     
22Ondra TomášNový malín197647.419.32
9.32
4.20 12    
23Nesporý JanZábřeh197047.449.35
9.35
4.20 13    
24Plhal DavidŠPVS Šumperk197548.029.53
9.53
4.22 14    
25Vozda JiříKVS Šumperk OB196149.2711.18
10.50
4.29  7   
26Hloušková MarcelaSalón Zdena197451.4513.36
0.00
4.42 1    
27Novák JosefČervená Voda195951.4613.37
13.09
4.42  8   
28Hecl MilošNový Malín197652.1014.01
14.01
4.44 15    
29Seitler MilanKVS Šumperk199152.2614.17
7.01
4.463     
30Krňávková EvaTrisk Olomouc197552.2814.19
0.43
4.46 2    
31Březina VladimírSeverka Šumperk195852.3314.24
13.56
4.46  9   
32Březina ZdeněkSalix196153.4115.32
15.04
4.52  10   
33Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195453.4315.34
7.32
4.53   3  
34Macháček JiříVíno Karabina195353.4715.38
7.36
4.53   4  
35Paloncý PavelKVS Šumperk OB196354.2216.13
15.45
4.56  11   
36Vozdová KláraKVS Šumperk198954.2516.16
0.00
4.561     
37Tesař KarelŠumperk195554.5016.41
8.39
4.59   5  
38Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193655.2617.17
0.00
5.02    1 
39Stejskal AntonínVíno Karabina194955.3117.22
9.20
5.02   6  
40Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195357.2119.12
11.10
5.12   7  
41Srovnal OtakarLoko Zábřeh194257.4219.33
2.16
5.14    2 
42Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196358.1920.10
0.00
5.18  1   
43Tomíšek JindřichHanácká kyselka193959.3321.24
4.07
5.24    3 
44Rešová KateřinaAtletika Šumperk199061.3623.27
7.11
5.362     
45Janů HanaKVS Šumperk OB199365.2227.13
10.57
5.563     
46Krobotová PetraSlezská univerzita Šumperk198866.4328.34
14.58
6.03 3    
47Hrtáňová JanaKVS Šumperk199168.4230.33
14.17
6.144     
48Tonová ZdeňkaSalón Zdena195869.0130.52
10.42
6.16  2   
49Janů ZdeněkKVS Šumperk OB199070.0631.57
24.41
6.224