Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2005

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh AZ Ekothermu
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
16. 10. 2005, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Březina VojtěchSeverka Šumperk198628.470.00
0.00
2.52 1    
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197329.561.09
1.09
2.59 2    
3Kechrt Tomᚊumperk198130.221.35
1.35
3.02 3    
4Chytil DavidGymnázium Šumperk198730.291.42
0.00
3.021     
5Čmakal FrantišekBludov197730.391.52
1.52
3.03 4    
6Gebr MilanGebříci Zábřeh195430.522.05
0.00
3.05   1  
7Dostál JiříBC Morava196431.092.22
0.00
3.06  1   
8Zika JosefZábřeh197131.182.31
2.31
3.07 5    
9Knápek LubomírMoravolen Šumperk195931.182.31
0.09
3.07  2   
10Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196631.222.35
2.35
3.08 6    
11Drážný LadislavTatran Písařov195931.312.44
0.22
3.09  3   
12Genčur RomanKVS Šumperk OB198731.322.45
1.03
3.092     
13Nakládal ČestmírSG Vrbno196431.402.53
0.31
3.10  4   
14Axmann DavidSKSV198931.422.55
1.13
3.103     
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195831.573.10
0.48
3.11  5   
16Ondrášek MilanLibina198532.133.26
3.26
3.13 7    
17Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196232.143.27
1.05
3.13  6   
18Strachota JaroslavSeverka Šumperk195632.163.29
1.07
3.13  7   
19Tempír FrantišekŠtíty194932.173.30
1.25
3.13   2  
20Šalplachta JindřichFenix Jeseník194732.413.54
1.49
3.16   3  
21Strachota MichalSeverka Šumperk198332.433.56
3.56
3.16 8    
22Valenta JiříŠumperk198632.534.06
4.06
3.17 9    
23Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.084.21
4.21
3.18 10    
24Hejl JanŠumperk195333.164.29
2.24
3.19   4  
25Fajta PavelCSC Šumperk195733.354.48
2.26
3.21  8   
26Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196834.145.27
5.27
3.25 11    
27Pavlas JiříSK Pašerák Písařov198234.325.45
5.45
3.27 12    
28Pečenka LiborKHB Radegast196135.256.38
4.16
3.32  9   
29Hejtmánek JiříVíno Karabina196935.466.59
6.59
3.34 13    
30Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh198536.287.41
0.00
3.38 1    
31Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193637.218.34
0.00
3.44    1 
32Křivohlávek PavelNový Malín197037.418.54
8.54
3.46 14    
33Kulík VladislavCK Morava197337.458.58
8.58
3.46 15    
34Brueckner IvanBohdíkov194937.519.04
6.59
3.47   5  
35Stejskal AntonínVíno Karabina194938.079.20
7.15
3.48   6  
36Pur VáclavŠumperk195538.139.26
7.21
3.49   7  
37Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195638.179.30
7.08
3.49  10   
38Lerch VladislavČD Olomouc194838.259.38
7.33
3.50   8  
39Mazák LukášSokol Hrabenov198638.289.41
9.41
3.50 16    
40Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195439.0710.20
8.15
3.54   9  
41Kroul JosefZábřeh197339.1110.24
10.24
3.55 17    
42Macháček JiříVíno Karabina195339.1410.27
8.22
3.55   10  
43Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.1811.31
2.57
4.01    2 
44Komárková EvaSKP Šumperk195840.4311.56
0.00
4.04  1   
45Fučík ZdeněkDelta Real195641.0212.15
9.53
4.06  11   
46Strachotová EvaSeverka Šumperk196041.1812.31
0.35
4.07  2   
47Fischer IvoCK Rampušák199042.1913.32
11.50
4.134     
48Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196342.2213.35
1.39
4.14  3   
49Krobotová PetraSZŠ Šumperk198843.2314.36
0.00
4.201     
50Felklová JarmilaSalón Zdena196046.0517.18
5.22
4.36  4   
51Králová MichaelaSG Vrbno199046.1117.24
2.48
4.372     
52Vykydal KvětoslavSokol Temenice193646.3917.52
9.18
4.39    3 
53Tonová ZdeňkaSalón Zdena195851.3022.43
10.47
5.09  5