Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2005

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh AZ Ekothermu
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Běh AZ Ekothermu
05. 10. 2005, 17.00
AZ Ekotherm, Šumperk, u sanatorky
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Chytil DavidGymnázium Šumperk198732.410.00
0.00
4.051     
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197332.500.09
0.00
4.06 1    
3Kechrt Tomᚊumperk198133.250.44
0.35
4.10 2    
4Gebr MilanGebříci Zábřeh195433.571.16
0.00
4.14   1  
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196634.011.20
1.11
4.15 3    
6Dostál JiříBC Morava196434.171.36
0.00
4.17  1   
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh197534.191.38
1.29
4.17 4    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195834.231.42
0.06
4.17  2   
9Zika JosefZábřeh197134.271.46
1.37
4.18 5    
10Mazák LukášSokol Hrabenov198635.232.42
2.33
4.25 6    
11Genčur RomanKVS Šumperk OB198735.282.47
2.47
4.262     
12Drážný LadislavTatran Písařov195935.312.50
1.14
4.26  3   
13Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196235.463.05
1.29
4.28  4   
14Kukula ZdeněkVíno Karabina195036.053.24
2.08
4.30   2  
15Klimeš MichalHS Jeseníky196336.163.35
1.59
4.32  5   
16Ondrášek MilanLibina198536.163.35
3.26
4.32 7    
17Axmann DavidSKSV198937.164.35
4.35
4.393     
18Kulík VladislavCK Morava197337.184.37
4.28
4.39 8    
19Hejl JanŠumperk195337.264.45
3.29
4.40   3  
20Orsák LubošCK Stará Ves199138.125.31
5.31
4.464     
21Pavlas JiříSK Pašerák Písařov198238.365.55
5.46
4.49 9    
22Pečenka LiborKHB Radegast196138.365.55
4.19
4.49  6   
23Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198038.375.56
0.00
4.49 1    
24Sporek MiroslavFagus195439.246.43
5.27
4.55   4  
25Stržínek KarelCK Stará Ves196439.527.11
5.35
4.59  7   
26Langmann OndřejPivní peruť197339.547.13
7.04
4.59 10    
27Růžička KarelČeská Ves195639.587.17
5.41
4.59  8   
28Macháček JiříVíno Karabina195341.298.48
7.32
5.11   5  
29Březina VladimírSeverka Šumperk195841.368.55
7.19
5.12  9   
30Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195641.469.05
7.29
5.13  10   
31Šmoldasová JitkaC.A.C. Šumperk196842.229.41
0.00
5.17  1   
32Paloncý PavelKVS Šumperk OB196342.5010.09
8.33
5.21  11   
33Křivohlávek PavelNový Malín197043.0210.21
10.12
5.22 11    
34Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193643.1010.29
0.00
5.23    1 
35Březina ZdeněkSalix196143.3410.53
9.17
5.26  12   
36Pernica PavelPERPO Bludov194944.3311.52
10.36
5.34   6  
37Fučík ZdeněkDelta Real195644.5012.09
10.33
5.36  13   
38Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195444.5212.11
10.55
5.36   7  
39Komárková EvaSKP Šumperk195846.0913.28
3.47
5.46  2   
40Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195347.0914.28
13.12
5.53   8  
41Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196347.3514.54
5.13
5.56  3   
42Ženčáková MarieSalón Zdena196852.0919.28
9.47
6.31  4   
43Vykydal KvětoslavSokol Temenice193653.1220.31
10.02
6.39    2 
44Felklová JarmilaSalón Zdena196053.4821.07
11.26
6.43  5   
45Tonová ZdeňkaSalón Zdena195856.5824.17
14.36
7.07  6   
46Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198760.3227.51
0.00
7.341