Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2005

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh AZ Ekothermu
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Na Baštu
04. 05. 2005, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Čmakal FrantišekBludov197729.570.00
0.00
3.44 1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk198630.520.55
0.55
3.51 2    
3Tejchman JakubFénix Jeseník198830.540.57
0.00
3.511     
4Kechrt Tomᚊumperk198130.571.00
1.00
3.52 3    
5Gebr MilanGebříci Zábřeh195431.201.23
0.00
3.55   1  
6Srovnal OtakarLoko Zábřeh197531.301.33
1.33
3.56 4    
7Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195831.491.52
0.00
3.58  1   
8Knápek LubomírMoravolen Šumperk195932.052.08
0.16
4.00  2   
9Nakládal ČestmírSG Vrbno196432.162.19
0.27
4.02  3   
10Zika JosefZábřeh197132.222.25
2.25
4.02 5    
11Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197332.272.30
2.30
4.03 6    
12Pompe PatrikFénix Jeseník198932.502.53
1.56
4.062     
13Genčur RomanKVS Šumperk OB198733.013.04
2.07
4.073     
14Kautz MichalSKI klub Šumperk198933.103.13
2.16
4.084     
15Dostál JiříBC Morava196433.113.14
1.22
4.08  4   
16Mazák LukášSokol Hrabenov198633.423.45
3.45
4.12 7    
17Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196733.443.47
3.47
4.13 8    
18Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196733.513.54
3.54
4.13 9    
19Šalplachta JindřichFenix Jeseník194733.553.58
2.35
4.14   2  
20Hejl JanŠumperk195334.404.43
3.20
4.20   3  
21Vozda JiříKVS Šumperk OB196134.564.59
3.07
4.22  5   
22Kukula ZdeněkVíno Karabina195035.045.07
3.44
4.23   4  
23Drážný LadislavTatran Písařov195935.105.13
3.21
4.23  6   
24Valenta JiříŠumperk198635.405.43
5.43
4.27 10    
25Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196835.465.49
5.49
4.28 11    
26Hejtmánek JiříVíno Karabina196936.036.06
6.06
4.30 12    
27Svoboda ZdeněkJeseník197536.086.11
6.11
4.31 13    
28Pečenka LiborKHB Radegast196136.156.18
4.26
4.31  7   
29Kukula MarcelVíno Karabina197336.526.55
6.55
4.36 14    
30Vysoudil OldřichŠumperk196137.527.55
6.03
4.44  8   
31Sporek MiroslavFagus195438.188.21
6.58
4.47   5  
32Macháček JiříVíno Karabina195338.248.27
7.04
4.48   6  
33Březina VladimírSeverka Šumperk195838.348.37
6.45
4.49  9   
34Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195638.558.58
7.06
4.51  10   
35Lerch VladislavČD Olomouc194839.209.23
8.00
4.55   7  
36Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193639.449.47
0.00
4.58    1 
37Pernica PavelPERPO Bludov194940.0110.04
8.41
5.00   8  
38Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.0510.08
0.21
5.00    2 
39Březina ZdeněkSalix196142.1212.15
10.23
5.16  11   
40Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195442.4212.45
11.22
5.20   9  
41Komárková EvaSKP Šumperk195842.4212.45
0.00
5.20  1   
42Fučík ZdeněkDelta Real195643.1213.15
11.23
5.24  12   
43Vozdová KláraKVS Šumperk198945.4115.44
0.00
5.421     
44Vykydal KvětoslavSokol Temenice193648.3118.34
8.47
6.03    3 
45Tonová ZdeňkaSalón Zdena195849.3119.34
6.49
6.11  2   
46Felklová JarmilaSalón Zdena196049.3719.40
6.55
6.12  3   
47Ženčáková MarieSalón Zdena196851.2521.28
8.43
6.25  4