Chlapácký běh
2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014
2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004
2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994
1993|1992|1991

Závody ročníku 2005

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh AZ Ekothermu
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Na honěnou
13. 04. 2005, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk - chata Koliba
9000 m, lesní dvoukolový, s intervalovým startem
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197535.080.00
0.00
3.54 1    
2Mazák LukášSokol Hrabenov198637.492.41
2.41
4.12 2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky194338.083.00
0.00
4.14    1 
4Čmakal FrantišekBludov197738.163.08
3.08
4.15 3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197338.183.10
3.10
4.15 4    
6Kechrt Tomᚊumperk198138.393.31
3.31
4.17 5    
7Gebr MilanGebříci Zábřeh195439.063.58
0.00
4.20   1  
8Knápek LubomírMoravolen Šumperk195939.284.20
0.00
4.23  1   
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195839.284.20
0.00
4.23  2   
10Nakládal ČestmírSG Vrbno196439.324.24
0.04
4.23  3   
11Berka MichalTTB Jeseník197340.014.53
4.53
4.26 6    
12Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196640.024.54
4.54
4.26 7    
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh197540.085.00
5.00
4.27 8    
14Schon JiříŠumperk198340.335.25
5.25
4.30 9    
15Vošický PavelSK DAMA sport197540.375.29
5.29
4.30 10    
16Macek JanLoko Zábřeh198040.535.45
5.45
4.32 11    
17Frýbort JiříFry-sport Team197742.277.19
7.19
4.43 12    
18Šalplachta JindřichFenix Jeseník194742.277.19
3.21
4.43   2  
19Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196743.088.00
8.00
4.47 13    
20Dostál JiříBC Morava196443.118.03
3.43
4.47  4   
21Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196743.138.05
8.05
4.48 14    
22Hejl JanŠumperk195343.218.13
4.15
4.49   3  
23Kulík VladislavCK Morava197343.228.14
8.14
4.49 15    
24Sporek MiroslavFagus195443.278.19
4.21
4.49   4  
25Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196243.438.35
4.15
4.51  5   
26Vysoudil OldřichŠumperk196143.598.51
4.31
4.53  6   
27Vozda JiříKVS Šumperk OB196144.229.14
4.54
4.55  7   
28Valenta JiříŠumperk198644.279.19
9.19
4.56 16    
29Kukula ZdeněkVíno Karabina195044.339.25
5.27
4.57   5  
30Pečenka LiborKHB Radegast196145.019.53
5.33
5.00  8   
31Bendová KarolínaGymnázium Šumperk198745.4310.35
0.00
5.041     
32Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195645.5610.48
6.28
5.06  9   
33Svoboda ZdeněkJeseník197545.5910.51
10.51
5.06 17    
34Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195346.0210.54
6.56
5.06   6  
35Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196446.0310.55
0.00
5.07  1   
36Kukula MarcelVíno Karabina197346.0710.59
10.59
5.07 18    
37Lerch VladislavČD Olomouc194847.1212.04
8.06
5.14   7  
38Macháček JiříVíno Karabina195348.0512.57
8.59
5.20   8  
39Březina VladimírSeverka Šumperk195848.3213.24
9.04
5.23  10   
40Bielčík JindřichLichkov194048.3613.28
10.28
5.24    2 
41Herbst ManfredJesdrev194149.0713.59
10.59
5.27    3 
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh194249.2214.14
11.14
5.29    4 
43Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196250.4315.35
11.15
5.38  11   
44Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193651.0715.59
12.59
5.40    5 
45Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195451.4316.35
12.37
5.44   9  
46Paloncý PavelKVS Šumperk OB196353.2018.12
13.52
5.55  12   
47Křivohlávek PavelNový Malín197053.3818.30
18.30
5.57 19    
48Lípa FrantišekHoral Šumperk194954.2219.14
15.16
6.02   10  
49Fučík ZdeněkDelta Real195654.2219.14
14.54
6.02  13   
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196354.4319.35
8.40
6.04  2   
51Komárková EvaSKP Šumperk195857.4922.41
11.46
6.25  3   
52Vykydal KvětoslavSokol Temenice193659.5624.48
21.48
6.39    6