Chlapácký běh
2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014
2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004
2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994
1993|1992|1991

Závody ročníku 2005

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh AZ Ekothermu
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Kros gymnázia
06. 04. 2005, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Král VojtěchSeverka Šumperk198824.430.00
0.00
4.071     
2Čmakal FrantišekBludov197725.210.38
0.00
4.13 1    
3Zapalač MartinX-air Ostrava198625.280.45
0.07
4.14 2    
4Chytil DavidGymnázium Šumperk198725.300.47
0.47
4.152     
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197325.481.05
0.27
4.18 3    
6Březina VojtěchSeverka Šumperk198626.011.18
0.40
4.20 4    
7Krátký FrantišekJiskra Králíky194326.041.21
0.00
4.20    1 
8Strachota PetrSeverka Šumperk198726.071.24
1.24
4.213     
9Gebr MilanGebříci Zábřeh195426.111.28
0.00
4.21   1  
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.211.38
1.00
4.23 5    
11Kechrt Tomᚊumperk198126.241.41
1.03
4.24 6    
12Genčur RomanKVS Šumperk OB198726.311.48
1.48
4.254     
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195826.401.57
0.00
4.26  1   
14Zika JosefZábřeh197126.462.03
1.25
4.27 7    
15Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197327.092.26
1.48
4.31 8    
16Brzobohatý PavelZábřeh197227.272.44
2.06
4.34 9    
17Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196627.523.09
2.31
4.38 10    
18Komárek OndřejPraha198227.543.11
2.33
4.39 11    
19Kulík VladislavCK Morava197327.543.11
2.33
4.39 12    
20Křížová LucieOlympie Bruntál198728.043.21
0.00
4.401     
21Knápek LubomírMoravolen Šumperk195928.223.39
1.42
4.43  2   
22Schon JiříŠumperk198328.273.44
3.06
4.44 13    
23Konopa JiříAtletika Šumperk198628.333.50
3.12
4.45 14    
24Opletal JaroslavSeverka Šumperk199028.494.06
4.06
4.485     
25Šalplachta JindřichFenix Jeseník194728.534.10
2.42
4.48   2  
26Dostál JiříBC Morava196428.544.11
2.14
4.49  3   
27Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196728.554.12
3.34
4.49 15    
28Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196729.124.29
3.51
4.52 16    
29Sporek MiroslavFagus195429.254.42
3.14
4.54   3  
30Holínek TomášSeverka Šumperk199029.314.48
4.48
4.556     
31Mazák LukášSokol Hrabenov198629.354.52
4.14
4.55 17    
32Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196829.404.57
4.19
4.56 18    
33Pečenka LiborKHB Radegast196129.475.04
3.07
4.57  4   
34Brandejský TomášKVS Šumperk199129.495.06
5.06
4.587     
35Pávek PetrTJ Písařov199029.555.12
5.12
4.598     
36Marada JosefCK Morava196030.185.35
3.38
5.03  5   
37Svoboda ZdeněkJeseník197530.315.48
5.10
5.05 19    
38Kukula ZdeněkVíno Karabina195030.335.50
4.22
5.05   4  
39Vozda JiříKVS Šumperk OB196130.365.53
3.56
5.06  6   
40Vysoudil OldřichŠumperk196130.365.53
3.56
5.06  7   
41Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195330.365.53
4.25
5.06   5  
42Ostřanský JosefSeverka Šumperk199031.316.48
6.48
5.159     
43Kukula MarcelVíno Karabina197331.336.50
6.12
5.15 20    
44Churavý MiroslavHoral Šumperk195931.416.58
5.01
5.16  8   
45Macháček JiříVíno Karabina195331.587.15
5.47
5.19   6  
46Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195632.377.54
5.57
5.26  9   
47Březina VladimírSeverka Šumperk195832.588.15
6.18
5.29  10   
48Herbst ManfredJesdrev194133.038.20
6.59
5.30    2 
49Novák JosefČervená Voda195933.058.22
6.25
5.30  11   
50Srovnal OtakarLoko Zábřeh194233.439.00
7.39
5.37    3 
51Brandejská ŠárkaTJ Šumperk198934.159.32
6.11
5.422     
52Brandejský MilanTemenice196534.199.36
7.39
5.43  12   
53Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199034.359.52
9.52
5.4510     
54Křivohlávek PavelNový Malín197035.0610.23
9.45
5.51 21    
55Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk198935.1510.32
7.11
5.523     
56Komárková EvaSKP Šumperk195836.1911.36
0.00
6.03  1   
57Lípa FrantišekHoral Šumperk194936.3011.47
10.19
6.05   7  
58Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195436.4712.04
10.36
6.07   8  
59Vozdová KláraKVS Šumperk198938.3313.50
10.29
6.254     
60Axmanová KarlaŠumperk198739.3114.48
11.27
6.355     
61Vykydal KvětoslavSokol Temenice193640.2915.46
14.25
6.44    4 
62Ženčáková MarieSalón Zdena196841.5217.09
5.33
6.58  2   
63Tonová ZdeňkaSalón Zdena195842.3917.56
6.20
7.06  3   
64Felklová JarmilaSalón Zdena196043.1818.35
6.59
7.13  4   
65Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198744.0419.21
16.00
7.206