Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2004

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Šumperská hodinovka
29. 09. 2004, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Málek JiříSalón Zdena1982163700
0
3.39 1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk198616252118
0
3.411     
3Genčur RomanKVS Šumperk OB198715923447
329
3.462     
4Drážný LadislavTatran Písařov195915898472
0
3.46  1   
5Bříza VáclavSO Klášterec197015854516
516
3.47 2    
6Gebr MilanZábřeh195415720650
0
3.49   1  
7Hrdina VilémHO Praha195615688682
210
3.49  2   
8Macek JanLoko Zábřeh198015640730
730
3.50 3    
9Šrojer ZdeněkSO Klášterec198015510860
860
3.52 4    
10Dostál JiříDarek Přikryl1964153001070
598
3.55  3   
11Knápek LubomírMoravolen Šumperk1959152401130
658
3.56  4   
12Koštoval JiříJeseník1951151861184
534
3.57   2  
13Weinlich MaxmiliánVíno Karabina1966151101260
1260
3.58 5    
14Tarant LadislavLíšnice1960149781392
920
4.00  5   
15Bielčik PetrLichkov1971147851585
1585
4.03 6    
16Chytil FrantišekKarviná1948147001670
1020
4.04   3  
17Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.1967144061964
1964
4.09 7    
18Hejl JanŠumperk1953143402030
1380
4.11   4  
19Vysoudil OldřichŠumperk1961142802090
1618
4.12  6   
20Mazák LukášSokol Hrabenov1986141902180
2062
4.133     
21Frýbort JiříFry-sport Team1977140612309
2309
4.16 8    
22Axmann DavidSKSV1989140352335
2217
4.164     
23Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk1953140322338
1688
4.16   5  
24Vozda JiříKVS Šumperk OB1961139142456
1984
4.18  7   
25Kukula ZdeněkVíno Karabina1950138522518
1868
4.19   6  
26Kukula MarcelVíno Karabina1973137282642
2642
4.22 9    
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk1968136322738
2738
4.24 10    
28Svoboda ZdeněkJeseník1975135002870
2870
4.26 11    
29Mikásková MichalaKrkonoše Vrchlabí1971134562914
0
4.27 1    
30Herbst ManfredJesdrev1941134192951
0
4.28    1 
31Jirásková EvaIscarex Česká Třebová1964131973173
0
4.32  1   
32Macháček JiříVíno Karabina1953130803290
2640
4.35   7  
33Tomíšek JindřichHanácká kyselka1939130543316
365
4.35    2 
34Březina VladimírSeverka Šumperk1958130483322
2850
4.35  8   
35Krňávková EvaSalón Zdena1975129913379
465
4.37 2    
36Genčur LubošŠumperk1962127503620
3148
4.42  9   
37Pávek PetrTJ Písařov1990123104060
3942
4.525     
38Stejskal AntonínVíno Karabina1949118884482
3832
5.02   8  
39Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB1963115884782
1609
5.10  2   
40Březina ZdeněkChromeč1961112085162
4690
5.21  10   
41Tonová ZdeňkaSalón Zdena1958103206050
2877
5.48  3