Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2004

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
5 km na dráze obchodní akademie
31. 03. 2004, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Doubravský PetrTJ Šumperk198415.290.00
0.00
3.05 1    
2Kotouč MartinOlympie Bruntál198515.480.19
0.19
3.09 2    
3Krempaský FilipAK Olomouc198516.220.53
0.53
3.16 3    
4Horáček MichalIscarex Česká Třebová197516.260.57
0.57
3.17 4    
5Stránský AlešIscarex Česká Třebová196016.461.17
0.00
3.21  1   
6Hardejčuk VáclavIscarex Česká Třebová198716.491.20
0.00
3.211     
7Drozd LukášDIDI Team Jeseník198117.011.32
1.32
3.24 5    
8Kolek PetrIscarex Česká Třebová197517.151.46
1.46
3.27 6    
9Král JindřichIscarex Česká Třebová197317.271.58
1.58
3.29 7    
10Málek JiříSalón Zdena198217.492.20
2.20
3.33 8    
11Macek JanLoko Zábřeh198017.502.21
2.21
3.34 9    
12Andrle JosefSK DAMA Sport198617.522.23
1.03
3.342     
13Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198517.592.30
2.30
3.35 10    
14Šimůnek JanIscarex Česká Třebová198218.032.34
2.34
3.36 11    
15Strachota PetrSeverka Šumperk198718.072.38
1.18
3.373     
16Ondrášek MilanLibina198518.092.40
2.40
3.37 12    
17Jokl Tomᚊumperk198218.112.42
2.42
3.38 13    
18Křížová LucieOlympie Bruntál198718.132.44
0.00
3.381     
19Drážný LadislavTatran Písařov195918.132.44
1.27
3.38  2   
20Fišnar JiříKouty197618.162.47
2.47
3.39 14    
21Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196718.192.50
2.50
3.39 15    
22Bielčik PetrLichkov197118.212.52
2.52
3.40 16    
23Knápek LubomírMoravolen Šumperk195918.222.53
1.36
3.40  3   
24Mazák LukášSokol Hrabenov198618.313.02
1.42
3.424     
25Strachota JaroslavSeverka Šumperk195618.323.03
1.46
3.42  4   
26Podešva VladimírPOS Šumperk195418.353.06
0.00
3.43   1  
27Bartoň EduardSK Štíty198518.373.08
3.08
3.43 17    
28Chytil DavidGymnázium Šumperk198718.393.10
1.50
3.435     
29Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195818.533.24
2.07
3.46  5   
30Kebrle MilanIscarex Česká Třebová197518.543.25
3.25
3.46 18    
31Nétek RostislavŠumperk198518.593.30
3.30
3.47 19    
32Tarant LadislavLíšnice196018.593.30
2.13
3.47  6   
33Černocký JanGymnázium Šumperk198719.013.32
2.12
3.486     
34Hejl JanŠumperk195319.073.38
0.32
3.49   2  
35Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196619.093.40
3.40
3.49 20    
36Schubertová MarkétaOlympia Bruntál198819.103.41
0.57
3.502     
37Koštoval JiříJeseník195119.123.43
0.37
3.50   3  
38Dostál JiříDarek Přikryl196419.133.44
2.27
3.50  7   
39Kechrt Tomᚊumperk198119.193.50
3.50
3.51 21    
40Praus LuděkFK Bohutín196819.233.54
3.54
3.52 22    
41Růžička KarelČeská Ves195619.324.03
2.46
3.54  8   
42Šalplachta JindřichFenix Jeseník194719.334.04
0.58
3.54   4  
43Hejtmánek MilošHAS Bike Šumperk196319.354.06
2.49
3.55  9   
44Sporek MiroslavFagus195419.384.09
1.03
3.55   5  
45Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195319.414.12
1.06
3.56   6  
46Heger VojtěchIscarex Česká Třebová197419.434.14
4.14
3.56 23    
47Klučka ZdeněkŠumperk197619.544.25
4.25
3.58 24    
48Kukula ZdeněkVíno Karabina195019.544.25
1.19
3.58   7  
49Macháček JiříVíno Karabina195320.144.45
1.39
4.02   8  
50Vozda JiříKVS Šumperk OB196120.214.52
3.35
4.04  10   
51Plhal PetrŠumperk197420.405.11
5.11
4.08 25    
52Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196820.415.12
5.12
4.08 26    
53Kukula MarcelVíno Karabina197320.415.12
5.12
4.08 27    
54Brandejský TomášKVS Šumperk199120.445.15
3.55
4.087     
55Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195620.585.29
4.12
4.11  11   
56Svoboda ZdeněkJeseník197520.585.29
5.29
4.11 28    
57Lerch VladislavŽST Olomouc194821.185.49
2.43
4.15   9  
58Černohousová PetraSZŽ Šumperk197721.235.54
0.00
4.16 1    
59Honc OndřejŠumperk198121.516.22
6.22
4.22 29    
60Bielčík JindřichLichkov194022.046.35
0.00
4.24    1 
61Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196222.226.53
5.36
4.28  12   
62Herbst ManfredJesdrev194122.236.54
0.19
4.28    2 
63Březina VladimírSeverka Šumperk195822.397.10
5.53
4.31  13   
64Procházková DanielaFenixski Jeseník197722.407.11
1.17
4.32 2    
65Krňávková EvaSalón Zdena197522.537.24
1.30
4.34 3    
66Šimek VladimírDOLS Šumperk197522.537.24
7.24
4.34 30    
67Kroul JosefZábřeh197322.587.29
7.29
4.35 31    
68Navrátil LadislavŠumperk196623.027.33
7.33
4.36 32    
69Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196423.107.41
0.00
4.38  1   
70Křivohlávek PavelNový Malín197023.187.49
7.49
4.39 33    
71Novotná IvanaSalón Zdena198523.207.51
1.57
4.40 4    
72Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196323.267.57
0.16
4.41  2   
73Král JosefIscarex Česká Třebová194023.398.10
1.35
4.43    3 
74Březina DavidŠumperk198623.458.16
6.56
4.458     
75Březina ZdeněkChromeč196123.548.25
7.08
4.46  14   
76Felkl LuděkSalon Zdena198824.028.33
7.13
4.489     
77Fišnar JiříKouty195024.379.08
6.02
4.55   10  
78Šimůnek JanIscarex Česká Třebová194925.3810.09
7.03
5.07   11  
79Šatopletová LindaIscarex Česká Třebová198026.0310.34
4.40
5.12 5    
80Semrádová EvaTJ Šumperk198526.1010.41
4.47
5.14 6    
81Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198726.4011.11
8.27
5.203     
82Ševčík PavelHoral Šumperk196327.1511.46
10.29
5.27  15   
83Tonová ZdeňkaSalón Zdena195827.2011.51
4.10
5.28  3   
84Ženčáková MarieSalón Zdena196828.5613.27
5.46
5.47  4   
85Felklová JarmilaSalón Zdena196029.0913.40
5.59
5.49  5