Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2003

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Šumperská hodinovka
24. 09. 2003, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Málek JiříSporton Team1982167500
0
3.34 1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk198616470280
0
3.381     
3Mazák LukášSokol Hrabenov198616060690
410
3.442     
4Kašpar TomášSKI Klub Šumperk1973157301020
1020
3.48 2    
5Holý AdamFénix Jeseník1984156701080
1080
3.49 3    
6Drážný LadislavTatran Písařov1959155211229
0
3.51  1   
7Knápek LubomírMoravolen Šumperk1959154301320
91
3.53  2   
8Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.1967152751475
1475
3.55 4    
9Trojek KarelTristyle Šumperk1981152401510
1510
3.56 5    
10Tarant LadislavLíšnice1960151681582
353
3.57  3   
11Koštoval JiříJeseník1951150501700
0
3.59   1  
12Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk1966148801870
1870
4.01 6    
13Pospíšil ČeslavSon Přerov1951148601890
190
4.02   2  
14Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB1974148401910
1910
4.02 7    
15Hejl JanŠumperk1953148201930
230
4.02   3  
16Kukula ZdeněkVíno Karabina1950146782072
372
4.05   4  
17Šalplachta JindřichFenix Jeseník1947145302220
520
4.07   5  
18Hejtmánek JiříVíno Karabina1969142602490
2490
4.12 8    
19Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk1953142002550
850
4.13   6  
20Axmann DavidSKSV1989141402610
2330
4.143     
21Macháček JiříVíno Karabina1953141102640
940
4.15   7  
22Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex1985140302720
2440
4.164     
23Lerch VladislavŽST Olomouc1948138602890
1190
4.19   8  
24Vozda JiříKVS Šumperk OB1961138152935
1706
4.20  4   
25Herbst ManfredJesdrev1941137003050
0
4.22    1 
26Svoboda ZdeněkExima1975134503300
3300
4.27 9    
27Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty1956132503500
2271
4.31  5   
28Ostřanský JosefSeverka Šumperk1943132003550
500
4.32    2 
29Pur VáclavŠumperk1955131603590
2361
4.33  6   
30Medlík CtiradASPV OA Šumperk1958129203830
2601
4.38  7   
31Tomíšek JindřichHanácká kyselka1939127683982
932
4.41    3 
32Novotná IvanaBludov1985125604190
0
4.461     
33Březina JiříSK Přerov1939125084242
1192
4.47    4 
34Březina VladimírSeverka Šumperk1958124554295
3066
4.49  8   
35Koutný VojtěchPřerov1958124504300
3071
4.49  9   
36Dobeš MartinKVS Šumperk OB1976121504600
4600
4.56 10    
37Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB1963121484602
0
4.56  1   
38Kašpar JiříSokol Bohutín1953114505300
3600
5.14   9  
39Osladil StanislavVíno Karabina1950110375713
4013
5.26   10  
40Tonová ZdeňkaSalón Zdena1958104306320
1718
5.45  2