Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2003

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
10. 09. 2003, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Málek JiříSporton Team198218.160.00
0.00
3.39 1    
2Bogdax RomanMiedzigorze197918.220.06
0.06
3.40 2    
3Bogdax Lukasz198218.230.07
0.07
3.40 3    
4Březina VojtěchSeverka Šumperk198618.280.12
0.00
3.411     
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197318.300.14
0.14
3.42 4    
6Holý AdamFénix Jeseník198418.350.19
0.19
3.43 5    
7Bogdax PavelMiedzigorze197618.500.34
0.34
3.46 6    
8Macek JanLoko Zábřeh198018.570.41
0.41
3.47 7    
9Ondrášek MilanSK DAMA sport198518.580.42
0.30
3.472     
10Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197319.050.49
0.49
3.49 8    
11Trojek KarelTristyle Šumperk198119.150.59
0.59
3.51 9    
12Strachota PetrSeverka Šumperk198719.231.07
0.55
3.523     
13Strachota MichalSeverka Šumperk198319.231.07
1.07
3.52 10    
14Mikulka JosefŠumperk194919.421.26
0.00
3.56   1  
15Knápek LubomírMoravolen Šumperk195919.431.27
0.00
3.56  1   
16Srovnal OtakarLoko Zábřeh197519.531.37
1.37
3.58 11    
17Gebr MilanZábřeh195419.541.38
0.11
3.58  2   
18Černocký JanGymnázium Šumperk198720.101.54
1.42
4.024     
19Genčur RomanKVS Šumperk OB198720.141.58
1.46
4.025     
20Hejl JanŠumperk195320.141.58
0.32
4.02   2  
21Pospíšil ČeslavSon Přerov195120.162.00
0.34
4.03   3  
22Drážný LadislavTatran Písařov195920.162.00
0.33
4.03  3   
23Klein MartinSki klub Šumperk198920.392.23
2.11
4.076     
24Mazák LukášSokol Hrabenov198620.462.30
2.18
4.097     
25Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196720.472.31
2.31
4.09 12    
26Axmann DavidSKSV198920.482.32
2.20
4.098     
27Kechrt Tomᚊumperk198120.492.33
2.33
4.09 13    
28Strachota JaroslavSeverka Šumperk195620.502.34
1.07
4.10  4   
29Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197420.512.35
2.35
4.10 14    
30Šalplachta JindřichFenix Jeseník194721.022.46
1.20
4.12   4  
31Vozda JiříKVS Šumperk OB196121.102.54
1.27
4.14  5   
32Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196221.152.59
1.32
4.15  6   
33Kukula ZdeněkVíno Karabina195021.263.10
1.44
4.17   5  
34Hejtmánek JiříVíno Karabina196921.363.20
3.20
4.19 15    
35Valenta JiříŠumperk198621.443.28
3.16
4.209     
36Svoboda ZdeněkExima197521.583.42
3.42
4.23 16    
37Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195322.083.52
2.26
4.25   6  
38Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196822.324.16
4.16
4.30 17    
39Macháček JiříVíno Karabina195322.454.29
3.03
4.33   7  
40Lacina BřetislavŠumperk196122.534.37
3.10
4.34  7   
41Adámek PavelKVS Šumperk OB195822.544.38
3.11
4.34  8   
42Pernica PavelPERPO Bludov194923.054.49
3.23
4.37   8  
43Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195623.074.51
3.24
4.37  9   
44Krumer MiroslavOstrov194923.124.56
3.30
4.38   9  
45Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198123.165.00
5.00
4.39 18    
46Kukula MarcelVíno Karabina197323.235.07
5.07
4.40 19    
47Medlík CtiradASPV OA Šumperk195823.285.12
3.45
4.41  10   
48Lerch VladislavŽST Olomouc194823.355.19
3.53
4.43   10  
49Herbst ManfredJesdrev194123.455.29
0.00
4.45    1 
50Novotná IvanaBludov198523.525.36
0.00
4.461     
51Pur VáclavŠumperk195524.256.09
4.42
4.53  11   
52Tomíšek JindřichHanácká kyselka193924.266.10
0.41
4.53    2 
53Janů ZdeněkHoral Šumperk195724.346.18
4.51
4.54  12   
54Srovnal OtakarLoko Zábřeh194224.436.27
0.58
4.56    3 
55Březina ZdeněkChromeč196124.526.36
5.09
4.58  13   
56Dobeš MartinKVS Šumperk OB197624.536.37
6.37
4.58 20    
57Ostřanský JosefSeverka Šumperk194324.546.38
1.09
4.58    4 
58Krňávková EvaSalón Zdena197524.556.39
0.00
4.59 1    
59Křivohlávek PavelPostřelmov197025.096.53
6.53
5.01 21    
60Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196325.537.37
0.00
5.10  1   
61Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník198426.448.28
1.49
5.20 2    
62Strachotová EvaSeverka Šumperk196026.598.43
1.06
5.23  2   
63Komárková EvaSKP Šumperk195827.189.02
1.25
5.27  3   
64Osladil StanislavVíno Karabina195027.519.35
8.09
5.34   11  
65Vykydal KvětoslavSokol Temenice193629.5011.34
6.05
5.58    5 
66Kašpar JiříSokol Bohutín195329.5911.43
10.17
5.59   12  
67Novotná MarieBludov198530.1011.54
6.18
6.022     
68Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198731.0512.49
7.13
6.133