Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2003

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Běh na Senovou
03. 09. 2003, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197518.120.00
0.00
4.33 1    
2Málek JiříSporton Team198218.450.33
0.33
4.41 2    
3Abrahám LuděkSK Hronov197518.540.42
0.42
4.43 3    
4Březina VojtěchSeverka Šumperk198619.201.08
0.00
4.501     
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197319.261.14
1.14
4.51 4    
6Čmakal FrantišekBludov197719.341.22
1.22
4.53 5    
7Král JindřichIscarex Česká Třebová197319.521.40
1.40
4.58 6    
8Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197319.571.45
1.45
4.59 7    
9Drozd LukášDIDI Team Jeseník198120.051.53
1.53
5.01 8    
10Tichý ViktorHoral Šumperk197120.292.17
2.17
5.07 9    
11Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198520.292.17
1.09
5.072     
12Axmann DavidSKSV198920.482.36
1.28
5.123     
13Brzobohatý PavelŠumperk197220.522.40
2.40
5.13 10    
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh197520.582.46
2.46
5.14 11    
15Mikulka JosefŠumperk194921.022.50
0.00
5.15   1  
16Mazák LukášSokol Hrabenov198621.183.06
1.58
5.194     
17Bielčik PetrLichkov197121.203.08
3.08
5.20 12    
18Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196721.223.10
3.10
5.20 13    
19Knápek LubomírMoravolen Šumperk195921.243.12
0.00
5.21  1   
20Gebr MilanZábřeh195421.383.26
0.14
5.24  2   
21Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk196621.403.28
3.28
5.25 14    
22Rak ZdeněkPostřelmov195321.473.35
0.45
5.26   2  
23Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196721.543.42
3.42
5.28 15    
24Černocký JanGymnázium Šumperk198722.023.50
2.42
5.305     
25Ondrášek MilanSK DAMA sport198522.023.50
2.42
5.306     
26Šalplachta JindřichFenix Jeseník194722.294.17
1.27
5.37   3  
27Genčur RomanKVS Šumperk OB198722.364.24
3.16
5.397     
28Vozda JiříKVS Šumperk OB196122.444.32
1.20
5.41  3   
29Sporek MiroslavFagus195422.494.37
1.25
5.42  4   
30Chytil DavidGymnázium Šumperk198722.504.38
3.30
5.428     
31Kukula ZdeněkVíno Karabina195022.564.44
1.54
5.44   4  
32Drážný LadislavTatran Písařov195922.584.46
1.34
5.44  5   
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196823.014.49
4.49
5.45 16    
34Schon JiříŠumperk198323.335.21
5.21
5.53 17    
35Zemánek MartinGymnázium Šumperk198723.485.36
4.28
5.579     
36Macháček JiříVíno Karabina195323.485.36
2.46
5.57   5  
37Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196223.575.45
2.33
5.59  6   
38Langmann OndřejPivní peruť197324.065.54
5.54
6.01 18    
39Klein MartinSki klub Šumperk198924.176.05
4.57
6.0410     
40Hejtmánek JiříVíno Karabina196924.236.11
6.11
6.05 19    
41Svoboda ZdeněkExima197524.366.24
6.24
6.09 20    
42Ondráček LiborOlomouc196424.466.34
6.34
6.11 21    
43Adámek PavelKVS Šumperk OB195824.496.37
3.25
6.12  7   
44Herbst ManfredJesdrev194124.576.45
0.00
6.14    1 
45Medlík CtiradASPV OA Šumperk195825.086.56
3.44
6.17  8   
46Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195625.187.06
3.54
6.19  9   
47Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196225.327.20
4.08
6.23  10   
48Kautz MichalGymnázium Šumperk198925.337.21
6.13
6.2311     
49Stejskal AntonínVíno Karabina194925.427.30
4.40
6.25   6  
50Kukula MarcelVíno Karabina197326.027.50
7.50
6.30 22    
51Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199026.117.59
6.51
6.3212     
52Krumer MiroslavOstrov194926.158.03
5.13
6.33   7  
53Březina VladimírSeverka Šumperk195826.208.08
4.56
6.35  11   
54Novotná IvanaBludov198526.238.11
0.00
6.351     
55Janů ZdeněkHoral Šumperk195726.448.32
5.20
6.41  12   
56Procházková DanielaSKI Klub Šumperk197726.458.33
0.00
6.41 1    
57Stejskalová RadkaZem. universita198026.468.34
0.01
6.41 2    
58Bielčík JindřichLichkov194026.508.38
1.53
6.42    2 
59Paloncý PavelKVS Šumperk OB196326.598.47
5.35
6.44  13   
60Janků PetrOU Zámeček198627.038.51
7.43
6.4513     
61Dobeš MartinKVS Šumperk OB197627.389.26
9.26
6.54 23    
62Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196427.409.28
0.00
6.55  1   
63Srovnal OtakarLoko Zábřeh194227.429.30
2.45
6.55    3 
64Březina ZdeněkChromeč196127.559.43
6.31
6.58  14   
65Pur VáclavŠumperk195527.599.47
6.35
6.59  15   
66Krňávková EvaSalón Zdena197528.029.50
1.17
7.00 3    
67Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196329.0610.54
1.26
7.16  2   
68Králová MichaelaSeverka Šumperk199029.2011.08
2.57
7.202     
69Doleželová HelenaŠumperk197030.2412.12
3.39
7.36 4    
70Tonová ZdeňkaSalón Zdena195832.5914.47
5.19
8.14  3   
71Osladil StanislavVíno Karabina195033.3115.19
12.29
8.22   8