Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2003

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Na Baštu
30. 04. 2003, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Málek JiříSporton Team198229.560.00
0.00
3.44 1    
2Čmakal FrantišekBludov197730.160.20
0.20
3.47 2    
3Macek JanLoko Zábřeh198030.300.34
0.34
3.48 3    
4Král VáclavSeverka Šumperk198231.041.08
1.08
3.53 4    
5Březina VojtěchSeverka Šumperk198632.012.05
0.00
4.001     
6Podešva VladimírPOS Šumperk195432.092.13
0.00
4.01  1   
7Růžička MartinČeská Ves198332.122.16
2.16
4.01 5    
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197532.212.25
2.25
4.02 6    
9Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk196632.352.39
2.39
4.04 7    
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195832.372.41
0.28
4.04  2   
11Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196732.532.57
2.57
4.06 8    
12Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195333.173.21
0.00
4.09   1  
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198234.034.07
4.07
4.15 9    
14Gebr MilanZábřeh195434.084.12
1.59
4.16  3   
15Weinlich PavelPramet Šumperk198834.274.31
2.26
4.182     
16Sporek MiroslavFagus195435.055.09
2.56
4.23  4   
17Klimeš BedřichSokol Bukovice195635.315.35
3.22
4.26  5   
18Macháček JiříVíno Karabina195335.345.38
2.17
4.26   2  
19Valenta JiříŠumperk198636.266.30
4.25
4.333     
20Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195636.316.35
4.22
4.33  6   
21Medlík CtiradASPV OA Šumperk195837.147.18
5.05
4.39  7   
22Hejtmánek JiříVíno Karabina196937.347.38
7.38
4.41 10    
23Gebrová ZuzanaZábřeh198537.477.51
0.00
4.431     
24Lerch VladislavŽST Olomouc194838.058.09
4.48
4.45   3  
25Ostřanský JosefSeverka Šumperk194338.148.18
0.00
4.46    1 
26Srovnal OtakarLoko Zábřeh194238.338.37
0.19
4.49    2 
27Šimek VladimírDOLS Šumperk197538.368.40
8.40
4.49 11    
28Kukula MarcelVíno Karabina197339.179.21
9.21
4.54 12    
29Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196239.5910.03
7.50
4.59  8   
30Dobeš MartinKVS Šumperk OB197640.0710.11
10.11
5.00 13    
31Březina VladimírSeverka Šumperk195840.2210.26
8.13
5.02  9   
32Tomíšek JindřichHanácká kyselka193940.5611.00
2.42
5.07    3 
33Novotná IvanaBludov198541.5211.56
4.05
5.142     
34Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196342.1512.19
0.00
5.16  1   
35Paloncý PavelKVS Šumperk OB196342.1812.22
10.09
5.17  10   
36Honemann PetrSudkov198242.3912.43
12.43
5.19 14    
37Březina ZdeněkChromeč196142.5613.00
10.47
5.22  11   
38Pernica PavelPERPO Bludov194943.5013.54
10.33
5.28   4  
39Fišnar JiříKouty195044.4114.45
11.24
5.35   5  
40Klimešová AlenaSokol Bukovice196345.4815.52
3.33
5.43  2   
41Novotná MarieBludov198547.0817.12
9.21
5.533     
42Osladil StanislavVíno Karabina195048.0018.04
14.43
6.00   6  
43Medlíková MilenaSeverka Šumperk195851.0221.06
8.47
6.22  3   
44Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193651.0221.06
12.48
6.22    4 
45Tonová ZdeňkaSalón Zdena195851.0221.06
8.47
6.22  4