Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2003

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Běh Písařova
23. 04. 2003, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Vacek MartinIscarex Česká Třebová196937.310.00
0.00
3.24 1    
2Stránský AlešIscarex Česká Třebová196038.170.46
0.00
3.28  1   
3Málek JiříSporton Team198238.441.13
1.13
3.31 2    
4Ženčák JaroslavTJ Šumperk196139.021.31
0.45
3.32  2   
5Čmakal FrantišekBludov197741.334.02
4.02
3.46 3    
6Knápek LubomírMoravolen Šumperk195942.114.40
3.54
3.50  3   
7Mazák LukášSokol Hrabenov198642.114.40
0.00
3.501     
8Mikulka JosefŠumperk194942.204.49
0.00
3.50   1  
9Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198242.325.01
5.01
3.52 4    
10Podešva VladimírPOS Šumperk195442.335.02
4.16
3.52  4   
11Koštoval JiříJeseník195142.445.13
0.24
3.53   2  
12Dostál LadislavSTŠ MO Morav. Třebová195642.575.26
4.40
3.54  5   
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195843.245.53
5.07
3.56  6   
14Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk196644.066.35
6.35
4.00 5    
15Růžička KarelČeská Ves195644.116.40
5.54
4.01  7   
16Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195344.206.49
2.00
4.01   3  
17Sporek MiroslavFagus195444.317.00
6.14
4.02  8   
18Genčur RomanKVS Šumperk OB198744.557.24
2.44
4.052     
19Březina VojtěchSeverka Šumperk198645.167.45
3.05
4.063     
20Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196745.297.58
7.58
4.08 6    
21Kukula ZdeněkVíno Karabina195045.358.04
3.15
4.08   4  
22Křížová LucieOlympie Bruntál198745.458.14
0.00
4.091     
23Klučka ZdeněkŠumperk197645.558.24
8.24
4.10 7    
24Kechrt Tomᚊumperk198146.038.32
8.32
4.11 8    
25Weinlich PavelPramet Šumperk198846.068.35
3.55
4.114     
26Macháček JiříVíno Karabina195347.149.43
4.54
4.17   5  
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196847.159.44
9.44
4.17 9    
28Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195648.1110.40
9.54
4.22  9   
29Trčka VěrekŠtíty197548.5111.20
11.20
4.26 10    
30Medlík CtiradASPV OA Šumperk195849.3112.00
11.14
4.30  10   
31Stejskal AntonínVíno Karabina194950.1712.46
7.57
4.34   6  
32Šimek VladimírDOLS Šumperk197551.0513.34
13.34
4.38 11    
33Ostřanský JosefSeverka Šumperk194351.2113.50
0.00
4.40    1 
34Krumer MiroslavOstrov194951.3013.59
9.10
4.40   7  
35Novák JosefČervená Voda195951.4914.18
13.32
4.42  11   
36Srovnal OtakarLoko Zábřeh194252.0914.38
0.48
4.44    2 
37Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196252.1514.44
13.58
4.45  12   
38Navrátil LadislavŠumperk196652.1714.46
14.46
4.45 12    
39Herbst ManfredJesdrev194152.1914.48
0.58
4.45    3 
40Březina VladimírSeverka Šumperk195852.3315.02
14.16
4.46  13   
41Březina ZdeněkChromeč196153.2215.51
15.05
4.51  14   
42Chmelíček LubomírLiga 100 Olomouc195753.2215.51
15.05
4.51  15   
43Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196553.3316.02
16.02
4.52 13    
44Dobeš MartinKVS Šumperk OB197653.5116.20
16.20
4.53 14    
45Novotná IvanaBludov198554.1116.40
8.26
4.552     
46Tomíšek JindřichHanácká kyselka193954.1416.43
2.53
4.55    4 
47Komárková EvaSKP Šumperk195854.5517.24
0.00
4.59  1   
48Fišnar JiříKouty195055.0017.29
12.40
5.00   8  
49Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196355.3418.03
0.39
5.03  2   
50Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196458.2520.54
3.30
5.18  3   
51Šimůnek JanIscarex Česká Třebová194959.5922.28
17.39
5.27   9  
52Macháčková AnnaKVS Šumperk198462.4925.18
0.00
5.42 1    
53Tonová ZdeňkaSalón Zdena195865.2427.53
10.29
5.56  4