Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2000

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros gymnázia
Jarní kros průmyslovky
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Bludovský kros
07. 10. 2000, 14.00
Sokol Bludov, Bludov, koupaliště Vlčí důl
15000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí197857.250.00
0.00
3.49 1    
2Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196158.210.56
0.56
3.53 2    
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196759.562.31
2.31
3.59 3    
4Krátký FrantišekJiskra Králíky194359.582.33
0.00
3.59   1  
5Spáčil RadekPERPO Bludov197161.334.08
4.08
4.06 4    
6Vošický PavelSK DAMA sport197562.094.44
4.44
4.08 5    
7Čmakal FrantišekBludov197762.244.59
4.59
4.09 6    
8Mikulka JosefŠumperk194962.435.18
2.45
4.10   2  
9Andrle Josef---196463.376.12
6.12
4.14 7    
10Klučka ZdeněkŠumperk197663.446.19
6.19
4.14 8    
11Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí195364.246.59
0.00
4.17  1   
12Podešva VladimírPOS Šumperk195465.097.44
0.45
4.20  2   
13Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195665.478.22
1.23
4.23  3   
14Trojek KarelŠumperk198166.198.54
8.54
4.25 9    
15Drážný LadislavTatran Písařov195966.238.58
1.59
4.25  4   
16Tichý ViktorHoral Šumperk197167.5510.30
10.30
4.31 10    
17Blaháček BohumilPERPO Bludov197069.0811.43
11.43
4.36 11    
18Vepřek RadomírVíno Karabina195369.2812.03
5.04
4.37  5   
19Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198271.0513.40
0.00
4.441     
20Medlík CtiradASPV OA Šumperk195871.2013.55
6.56
4.45  6   
21Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196871.4714.22
14.22
4.47 12    
22Mazák JosefŠumperk195972.2214.57
7.58
4.49  7   
23Mazák LukášSokol Hrabenov198672.2414.59
1.19
4.492     
24Březina VojtěchSeverka Šumperk198672.2815.03
1.23
4.493     
25Valouchová MarieKlášterec197372.5415.29
0.00
4.51 1    
26Bartoň EduardŠtíty198573.4216.17
2.37
4.544     
27Kunčar JakubAtletika Šumperk197574.5817.33
17.33
4.59 13    
28Hejral JosefPERPO Bludov195975.4418.19
11.20
5.02  8   
29Herbst ManfredJesdrev194175.5818.33
16.00
5.03   3  
30Antošová IrenaXPELANT Úštěk196776.1418.49
3.20
5.04 2    
31Tomíšek JindřichHanácká kyselka193976.1618.51
0.00
5.05    1 
32Straka JosefŠumperk193978.1220.47
1.56
5.12    2 
33Riegl OndřejSeverka Šumperk198478.5421.29
7.49
5.155     
34Málek JiříŠumperk198281.0123.36
9.56
5.246     
35Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195982.3125.06
18.07
5.30  9   
36Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196284.4827.23
27.23
5.39 14    
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh194285.3828.13
25.40
5.42   4  
38Osladil StanislavVíno Karabina195088.0830.43
28.10
5.52   5  
39Dobeš MartinŠumperk197693.0135.36
35.36
6.12 15    
40Vykydal KvětoslavSokol Temenice193696.3239.07
20.16
6.26    3 
41Matějíček DaliborKČT Šumperk1959102.2444.59
38.00
6.49  10   
42Hašek VáclavSudkov1944107.2049.55
47.22
7.09   6