Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1999

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
15. 09. 1999, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197517.090.00
0.00
3.25 1    
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197318.091.00
1.00
3.37 2    
3Šabata MartinRychnov nad Kněžnou197718.271.18
1.18
3.41 3    
4Čmakal FrantišekBludov197718.371.28
1.28
3.43 4    
5Drážný LadislavPísařov195918.401.31
0.00
3.44  1   
6Kunčar JakubAtletika Šumperk197518.481.39
1.39
3.45 5    
7Medlík JanSeverka Šumperk198219.071.58
0.00
3.491     
8Aleš DavidKVS Šumperk OB197519.112.02
2.02
3.50 6    
9Spáčil RadekPERPO Bludov197119.142.05
2.05
3.50 7    
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195819.152.06
0.35
3.51  2   
11Šalplachta JindřichFenix Jeseník194719.172.08
0.00
3.51   1  
12Srovnal OtakarLoko Zábřeh197519.212.12
2.12
3.52 8    
13Kunčar DavidŠumperk197519.292.20
2.20
3.53 9    
14Paclík MartinSKI Team Šumperk197219.402.31
2.31
3.56 10    
15Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198219.462.37
0.39
3.572     
16Medlík CtiradASPV OA Šumperk195819.592.50
1.19
3.59  3   
17Blaháček BohumilPERPO Bludov197020.002.51
2.51
4.00 11    
18Trojek KarelŠumperk198120.022.53
0.55
4.003     
19Ondrášek MilanSK Damasport Šumperk198520.042.55
0.57
4.004     
20Král VáclavSeverka Šumperk198220.143.05
1.07
4.025     
21Knápek LubomírProfitnes Šumperk195920.153.06
1.35
4.03  4   
22Andrle JosefBludov198620.193.10
1.12
4.036     
23Matoušek MilanSeverka Šumperk196720.533.44
3.44
4.10 12    
24Kotvan PetrBludov198421.003.51
1.53
4.127     
25Vepřek RadomírVíno Karabina195321.224.13
2.42
4.16  5   
26Valouchová MarieKlášterec197321.254.16
0.00
4.171     
27Růžička LukášKVS Šumperk OB197821.334.24
4.24
4.18 13    
28Tichý ViktorHoral Šumperk197121.394.30
4.30
4.19 14    
29Miča PetrBratrušov197921.444.35
4.35
4.20 15    
30Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196822.024.53
4.53
4.24 16    
31Riegl OndřejSeverka Šumperk198422.074.58
3.00
4.258     
32Herbst ManfredJesdrev194122.135.04
2.56
4.26   2  
33Kaniščev RomanLoštice197022.265.17
5.17
4.29 17    
34Pospíšil FilipAtletika Šumperk198222.325.23
3.25
4.309     
35Langmann OndřejŠumperk197322.435.34
5.34
4.32 18    
36Luskač JakubŠumperk197922.455.36
5.36
4.33 19    
37Vozda JiříŠumperk196123.176.08
6.08
4.39 20    
38Merta JaroslavJeseník193523.186.09
0.00
4.39    1 
39Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193623.296.20
0.11
4.41    2 
40Stejskal AntonínVíno Karabina194923.416.32
4.24
4.44   3  
41Komárková EvaKammsport Šumperk195823.526.43
2.27
4.462     
42Paloncý PavelKVS Šumperk OB196323.526.43
6.43
4.46 21    
43Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196224.097.00
7.00
4.49 22    
44Lípa FrantišekHoral Šumperk194924.207.11
5.03
4.52   4  
45Hodina AloisALSPORT Šumperk194924.317.22
5.14
4.54   5  
46Janů ZdeněkHoral Šumperk195724.337.24
5.53
4.54  6   
47Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195924.467.37
6.06
4.57  7   
48Holý MilanSKI Klub Šumperk195225.118.02
6.31
5.02  8   
49Horvátová BlankaZábřeh197325.218.12
3.56
5.043     
50Horvát PetrZábřeh197325.518.42
8.42
5.10 23    
51Osladil StanislavVíno Karabina195026.038.54
7.23
5.12  9   
52Vykydal KvětoslavSokol Temenice193626.519.42
3.33
5.22    3 
53Andrlová DarjaBludov196127.1810.09
5.53
5.274     
54Bank RostislavRuda nad Moravou193631.1814.09
8.00
6.15    4