Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1998

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Horokros
18. 10. 1998, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196160.000.00
0.00
3.45 1    
2Spáčil RadekPERPO Bludov197162.322.32
2.32
3.54 2    
3Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195863.263.26
0.00
3.57  1   
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197363.413.41
3.41
3.58 3    
5Drážný LadislavAtletika Šumperk195963.493.49
3.49
3.59 4    
6Šalplachta JindřichFenix Jeseník194764.424.42
0.00
4.02   1  
7Vepřek KamilAtletika Šumperk198065.005.00
0.00
4.031     
8Dostál LadislavSK Polička195666.256.25
2.59
4.09  2   
9Podešva VladimírPOS Šumperk195466.326.32
3.06
4.09  3   
10Blaháček BohumilPERPO Bludov197067.277.27
7.27
4.12 5    
11Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195367.327.32
4.06
4.13  4   
12Medlík CtiradASPV OA Šumperk195867.387.38
4.12
4.13  5   
13Mátl PavelKVS Šumperk OB196867.457.45
7.45
4.14 6    
14Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195568.078.07
4.41
4.15  6   
15Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198268.158.15
3.15
4.152     
16Hejl JanSOU ST Šumperk195368.208.20
4.54
4.16  7   
17Paclík MartinSKI Team Šumperk197268.578.57
8.57
4.18 7    
18Pernica PavelPERPO Bludov194969.089.08
5.42
4.19  8   
19Knápek LubomírProfitnes Šumperk195970.1310.13
10.13
4.23 8    
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh197570.2910.29
10.29
4.24 9    
21Kunčar JakubPSK Olymp Praha197571.0911.09
11.09
4.26 10    
22Herbst ManfredJesdrev194173.2513.25
8.43
4.35   2  
23Procházka JaroslavŠumperk195973.4613.46
13.46
4.36 11    
24Přívětivý MiroslavKopřivnice195373.5713.57
10.31
4.37  9   
25Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196874.1114.11
14.11
4.38 12    
26Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193674.1514.15
0.00
4.38    1 
27Homola MiroslavSokol Hrabenov195575.2715.27
12.01
4.42  10   
28Mazák JosefŠumperk195976.0016.00
16.00
4.45 13    
29Janů PřemyslZábřeh198077.1017.10
12.10
4.493     
30Willis FerenbaughSPŠ Šumperk197077.2017.20
17.20
4.50 14    
31Valouchová MarieKlášterec197377.4417.44
0.00
4.511     
32Tomíšek JindřichHanácká kyselka193977.5117.51
13.09
4.51   3  
33Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195679.0019.00
15.34
4.56  11   
34Hejral JosefPERPO Bludov195979.3119.31
19.31
4.58 15    
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh194279.3319.33
14.51
4.58   4  
36David MartinŠumperk197980.1220.12
20.12
5.00 16    
37Kukula ZdeněkVíno Karabina195080.1720.17
16.51
5.01  12   
38Prokop JanHoral Šumperk197580.4320.43
20.43
5.02 17    
39Repka KarelVíno Karabina195680.5920.59
17.33
5.03  13   
40Stejskal AntonínVíno Karabina194982.5222.52
19.26
5.10  14   
41Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196283.5923.59
23.59
5.14 18    
42Hodina AloisALSPORT Šumperk194984.0324.03
20.37
5.15  15   
43Lípa FrantišekHoral Šumperk194984.1124.11
20.45
5.15  16   
44Komárková EvaKammsport Šumperk195886.1026.10
8.26
5.232     
45Vykydal KvětoslavSokol Temenice193687.1427.14
12.59
5.27    2 
46Matějíček DaliborKČT Šumperk195988.4328.43
28.43
5.32 19    
47Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník198491.5931.59
14.15
5.443     
48Osladil StanislavVíno Karabina195092.0932.09
28.43
5.45  17   
49Švédová MichaelaŠumperk197795.4335.43
17.59
5.584     
50Mazák LukášSokol Hrabenov1986102.3442.34
37.34
6.244     
51Špáník TomášHoral Šumperk1935104.4444.44
30.29
6.32    3