Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1998

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Bludovský kros
10. 10. 1998, 14.00
Sokol Bludov, Bludov, koupaliště Vlčí důl
15000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196157.100.00
0.00
3.48 1    
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk197759.071.57
1.57
3.56 2    
3Spáčil RadekPERPO Bludov197162.595.49
5.49
4.11 3    
4Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195863.516.41
0.00
4.15  1   
5Andrle JosefSK DAMA sport196464.337.23
7.23
4.18 4    
6Vepřek KamilAtletika Šumperk198064.387.28
0.00
4.181     
7Drážný LadislavAtletika Šumperk195964.427.32
7.32
4.18 5    
8Dostál LadislavSK Polička195665.378.27
1.46
4.22  2   
9Šalplachta JindřichFenix Jeseník194765.428.32
0.00
4.22   1  
10Holý OndřejSKI Klub Šumperk197665.558.45
8.45
4.23 6    
11Blaháček BohumilPERPO Bludov197066.409.30
9.30
4.26 7    
12Vošický PavelSK DAMA sport197566.509.40
9.40
4.27 8    
13Kunčar DavidŠumperk197566.529.42
9.42
4.27 9    
14Mátl PavelKVS Šumperk OB196867.3310.23
10.23
4.30 10    
15Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195368.1111.01
4.20
4.32  3   
16Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198268.1811.08
3.40
4.332     
17Pernica PavelPERPO Bludov194968.2411.14
4.33
4.33  4   
18Medlík CtiradASPV OA Šumperk195868.4111.31
4.50
4.34  5   
19Hejl JanSOU ST Šumperk195369.2112.11
5.30
4.37  6   
20Kunčar JakubPSK Olymp Praha197569.4812.38
12.38
4.39 11    
21Srovnal OtakarLoko Zábřeh197569.5712.47
12.47
4.39 12    
22Čmakal FrantišekBludov197770.3213.22
13.22
4.42 13    
23Lerch VladislavMilo Olomouc194870.4413.34
5.02
4.42   2  
24Vepřek RadomírVíno Karabina195371.2514.15
7.34
4.45  7   
25Knápek LubomírProfitnes Šumperk195973.1016.00
16.00
4.52 14    
26Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193673.2016.10
0.00
4.53    1 
27Herbst ManfredJesdrev194173.4516.35
8.03
4.55   3  
28Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196874.0516.55
16.55
4.56 15    
29Miča PetrBratrušov197974.2517.15
17.15
4.57 16    
30Janů PřemyslZábřeh198075.0617.56
10.28
5.003     
31Valouchová MarieKlášterec197375.3918.29
0.00
5.021     
32Procházka JaroslavŠumperk195975.5818.48
18.48
5.03 17    
33Hejtmánek JiříŠumperk196977.1920.09
20.09
5.09 18    
34Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195677.3820.28
13.47
5.10  8   
35Tomíšek JindřichHanácká kyselka193978.3621.26
12.54
5.14   4  
36Stejskal AntonínVíno Karabina194979.0821.58
15.17
5.16  9   
37Ston PavelBludov195479.3922.29
15.48
5.18  10   
38Srovnal OtakarLoko Zábřeh194280.5223.42
15.10
5.23   5  
39Prokop JanHoral Šumperk197580.5623.46
23.46
5.23 19    
40Hejral JosefPERPO Bludov195982.2325.13
25.13
5.29 20    
41Sadil MichalTriatlon Temenice197583.2926.19
26.19
5.33 21    
42Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196283.4326.33
26.33
5.34 22    
43Matějíček DaliborKČT Šumperk195984.3127.21
27.21
5.38 23    
44Holý MilanSKI Klub Šumperk195284.4127.31
20.50
5.38  11   
45Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník198486.1329.03
10.34
5.442     
46Holý JakubSKI Klub Šumperk197888.2431.14
31.14
5.53 24    
47Komárková EvaKammsport Šumperk195888.4731.37
13.08
5.553     
48Bank RostislavRuda nad Moravou193694.3037.20
21.10
6.18    2 
49Hrubá MartinaHoral Šumperk197298.4241.32
23.03
6.344     
50Dominik OldřichGrygov1925121.1064.00
47.50
8.04    3