Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1998

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
04. 10. 1998, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, hřiště
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Krátký FrantišekJiskra Králíky194328.260.00
0.00
3.33   1  
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk197729.000.34
0.00
3.37 1    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197329.401.14
0.40
3.42 2    
4Andrle JosefSK DAMA sport196430.151.49
1.15
3.46 3    
5Spáčil RadekPERPO Bludov197130.292.03
1.29
3.48 4    
6Drážný LadislavAtletika Šumperk195931.012.35
2.01
3.52 5    
7Dostál LadislavSK Polička195631.132.47
0.00
3.54  1   
8Krátká JitkaJiskra Králíky197431.142.48
0.00
3.541     
9Šalplachta JindřichFenix Jeseník194731.172.51
2.51
3.54   2  
10Tempír FrantišekŠtíty194931.283.02
0.15
3.56  2   
11Podešva VladimírPOS Šumperk195431.313.05
0.18
3.56  3   
12Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195331.483.22
0.35
3.58  4   
13Holý OndřejSKI Klub Šumperk197631.543.28
2.54
3.59 6    
14Čmakal FrantišekBludov197731.553.29
2.55
3.59 7    
15Hejl JanSOU ST Šumperk195332.003.34
0.47
4.00  5   
16Mátl PavelKVS Šumperk OB196832.083.42
3.08
4.01 8    
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh197532.233.57
3.23
4.02 9    
18Pernica PavelPERPO Bludov194932.314.05
1.18
4.03  6   
19Paclík MartinSKI Team Šumperk197232.334.07
3.33
4.04 10    
20Blaháček BohumilPERPO Bludov197032.364.10
3.36
4.04 11    
21Dufek OndřejSKI Klub Šumperk198332.394.13
0.00
4.041     
22Kunčar JakubPSK Olymp Praha197532.404.14
3.40
4.05 12    
23Novák JanSKI Klub Šumperk198232.464.20
0.07
4.052     
24Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198033.044.38
0.25
4.083     
25Kunčar DavidŠumperk197533.104.44
4.10
4.08 13    
26Vepřek RadomírVíno Karabina195333.194.53
2.06
4.09  7   
27Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193633.565.30
0.00
4.14    1 
28Miča PetrBratrušov197935.036.37
6.03
4.22 14    
29Janů PřemyslZábřeh198035.126.46
2.33
4.244     
30Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196835.236.57
6.23
4.25 15    
31Herbst ManfredJesdrev194135.317.05
7.05
4.26   3  
32Prokop JanHoral Šumperk197535.517.25
6.51
4.28 16    
33Klimeš BedřichBukovice195635.537.27
4.40
4.29  8   
34Tomíšek JindřichHanácká kyselka193935.567.30
7.30
4.29   4  
35Valouchová MarieKlášterec197336.047.38
4.50
4.302     
36Hejtmánek JiříŠumperk196936.247.58
7.24
4.33 17    
37Stejskal AntonínVíno Karabina194936.247.58
5.11
4.33  9   
38Holý AdamBohutín198436.488.22
4.09
4.365     
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195636.588.32
5.45
4.37  10   
40Růžička LukášKVS Šumperk OB197837.088.42
8.08
4.38 18    
41Matějíček DaliborKČT Šumperk195937.098.43
8.09
4.38 19    
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.218.55
8.55
4.40   5  
43Smolicha DavidNový Malín197837.238.57
8.23
4.40 20    
44Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196337.349.08
8.34
4.41 21    
45Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198237.469.20
5.07
4.436     
46Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196238.3410.08
9.34
4.49 22    
47Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195938.5010.24
9.50
4.51 23    
48Holý MilanSKI Klub Šumperk195239.0410.38
7.51
4.53  11   
49Trojek KarelŠumperk198139.2310.57
6.44
4.557     
50Osladil StanislavVíno Karabina195040.2812.02
9.15
5.03  12   
51Komárková EvaKammsport Šumperk195840.4412.18
9.30
5.053     
52Mazák LukášSokol Hrabenov198641.1612.50
8.37
5.098     
53Hrubá MartinaHoral Šumperk197245.0916.43
13.55
5.384