Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1998

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Podzimní kros gymnázia
30. 09. 1998, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196123.180.00
0.00
3.38 1    
2Petr PavelSALITH SUMTEX196924.130.55
0.55
3.47 2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky194324.160.58
0.00
3.47   1  
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197325.091.51
1.51
3.55 3    
5Spáčil RadekPERPO Bludov197125.161.58
1.58
3.56 4    
6Dostál LadislavSK Polička195625.202.02
0.00
3.57  1   
7Vepřek KamilAtletika Šumperk198025.272.09
0.00
3.581     
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195825.392.21
0.19
4.00  2   
9Šalplachta JindřichFenix Jeseník194725.412.23
1.25
4.00   2  
10Štyndl MiroslavAtletika Polička195725.502.32
0.30
4.02  3   
11Krátká JitkaJiskra Králíky197426.132.55
0.00
4.051     
12Vošický PavelSK DAMA sport197526.152.57
2.57
4.06 5    
13Podešva VladimírPOS Šumperk195426.303.12
1.10
4.08  4   
14Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198026.333.15
1.06
4.082     
15Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198226.503.32
1.23
4.113     
16Blaháček BohumilPERPO Bludov197026.553.37
3.37
4.12 6    
17Medlík CtiradASPV OA Šumperk195827.083.50
1.48
4.14  5   
18Hejl JanSOU ST Šumperk195327.103.52
1.50
4.14  6   
19Kunčar JakubPSK Olymp Praha197527.113.53
3.53
4.14 7    
20Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195327.123.54
1.52
4.15  7   
21Hejtmánek MilošHAS Bike Šumperk196327.224.04
4.04
4.16 8    
22Čmakal FrantišekBludov197727.274.09
4.09
4.17 9    
23Knápek LubomírProfitnes Šumperk195927.344.16
4.16
4.18 10    
24Dufek OndřejSKI Klub Šumperk198327.344.16
2.07
4.184     
25Aleš DavidKVS Šumperk OB197528.205.02
5.02
4.25 11    
26Vepřek RadomírVíno Karabina195328.225.04
3.02
4.25  8   
27Procházka JaroslavŠumperk195928.275.09
5.09
4.26 12    
28Holý AdamBohutín198428.305.12
3.03
4.275     
29Kukula ZdeněkVíno Karabina195028.355.17
3.15
4.27  9   
30Král VáclavSeverka Šumperk198228.465.28
3.19
4.296     
31Medlík JanSeverka Šumperk198228.465.28
3.19
4.297     
32Willis FerenbaughSPŠ Šumperk197028.495.31
5.31
4.30 13    
33Hejtmánek JiříŠumperk196929.095.51
5.51
4.33 14    
34Sporek MiroslavDesná Vest195429.356.17
4.15
4.37  10   
35Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196829.386.20
6.20
4.37 15    
36Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193629.406.22
0.00
4.38    1 
37Novák JanSKI Klub Šumperk198229.456.27
4.18
4.388     
38Herbst ManfredJesdrev194129.466.28
5.30
4.39   3  
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195629.506.32
4.30
4.39  11   
40Tomíšek JindřichHanácká kyselka193929.516.33
5.35
4.39   4  
41Homola MiroslavSokol Hrabenov195529.566.38
4.36
4.40  12   
42Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198229.586.40
4.31
4.409     
43Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196329.586.40
6.40
4.40 16    
44Stejskal AntonínVíno Karabina194930.437.25
5.23
4.47  13   
45Morávek VítKVS Šumperk OB198431.358.17
6.08
4.5610     
46Smolicha DavidNový Malín197831.408.22
8.22
4.56 17    
47Víša BohuslavOlomouc195131.458.27
6.25
4.57  14   
48Řezníčková IvetaČervená Voda197931.508.32
5.37
4.582     
49Matějíček DaliborKČT Šumperk195931.558.37
8.37
4.59 18    
50Trojek KarelŠumperk198132.028.44
6.35
5.0011     
51Březina VojtěchSeverka Šumperk198632.098.51
6.42
5.0112     
52Mazák LukášSokol Hrabenov198632.389.20
7.11
5.0513     
53Holý MilanSKI Klub Šumperk195232.409.22
7.20
5.06  15   
54Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196232.499.31
9.31
5.07 19    
55Komárková EvaKammsport Šumperk195832.499.31
6.36
5.073     
56Paloncý PavelKVS Šumperk OB196332.559.37
9.37
5.08 20    
57Lípa FrantišekHoral Šumperk194933.029.44
7.42
5.09  16   
58Švorc JiříMoravská Třebová195833.2010.02
8.00
5.12  17   
59Osladil StanislavVíno Karabina195034.0010.42
8.40
5.18  18   
60Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195934.0410.46
10.46
5.19 21    
61Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196335.2712.09
9.14
5.324     
62Valouchová LenkaŠumperk198336.1412.56
10.01
5.395