Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1997

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Bludovský kros
11. 10. 1997, 14.30
Sokol Bludov, Bludov u kostela
15000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec196956.110.00
0.00
3.44 1    
2Budil RomanM+K Záruba Srakonice196956.350.24
0.24
3.46 2    
3Ženčák JaroslavASPV Šumperk196157.121.01
1.01
3.48 3    
4Polách RostislavDAMA Sport197560.184.07
4.07
4.01 4    
5Podešva VladimírŠumperk195462.075.56
0.00
4.08  1   
6Vepřek KamilAtletika Šumperk198062.326.21
0.00
4.101     
7Spáčil RadekPERPO Bludov197162.516.40
6.40
4.11 5    
8Dubec JiříEDEL Zlaté Hory195163.016.50
0.54
4.12  2   
9Vošický PavelPERPO Bludov197563.056.54
6.54
4.12 6    
10Holý OndřejSKI Klub Šumperk197663.327.21
7.21
4.14 7    
11Blažek MilanSKI Klub Šumperk197264.458.34
8.34
4.19 8    
12Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195564.528.41
2.45
4.19  3   
13Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197465.319.20
9.20
4.22 9    
14Hejl JanSOU Šumperk195365.369.25
3.29
4.22  4   
15Částek OndřejTriatlon Temenice197865.409.29
9.29
4.22 10    
16Pernica PavelPERPO Bludov194965.449.33
3.37
4.22  5   
17Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195366.1610.05
4.09
4.25  6   
18Medlík CtiradASPV Šumperk195866.2110.10
10.10
4.25 11    
19Pospíšil PetrTriatlon Temenice197967.1111.00
4.39
4.282     
20Šalplachta JindřichFenix Jeseník194767.2011.09
0.00
4.29   1  
21Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195068.1612.05
6.09
4.33  7   
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh197569.3413.23
13.23
4.38 12    
23Mazák JosefŠumperk195970.0813.57
13.57
4.40 13    
24Lerch VladislavMilo Olomouc194870.3114.20
8.24
4.42  8   
25Herlich KurtProstějov193470.3914.28
0.00
4.42    1 
26Hubáček PavelSokol Temenice197672.5716.46
16.46
4.51 14    
27Sadil MichalTriatlon Temenice197572.5816.47
16.47
4.51 15    
28Herbst ManfredJesdrev194173.0116.50
5.41
4.52   2  
29Janů PřemyslZábřeh198074.1418.03
11.42
4.563     
30Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193675.1919.08
4.40
5.01    2 
31Malovaný MilošNapajedla196475.3319.22
19.22
5.02 16    
32Valouchová MarieKlášterec197375.4419.33
0.00
5.021     
33Ston PavelBludov195475.5219.41
13.45
5.03  9   
34Hodina AloisALSPORT194976.5720.46
14.50
5.07  10   
35Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196377.2721.16
21.16
5.09 17    
36Odložil PetrZábřeh197877.3721.26
21.26
5.10 18    
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh194277.4321.32
10.23
5.10   3  
38Nerušil RobertUničov196278.4122.30
22.30
5.14 19    
39Vepřek RadomírVíno Karabina195379.0022.49
16.53
5.16  11   
40Pospíšil FilipŠumperk198282.1526.04
19.43
5.294     
41Holý MilanSKI Klub Šumperk195282.3026.19
20.23
5.30  12   
42Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk193682.5626.45
12.17
5.31    3 
43Snášel LubomírBludov198183.0426.53
20.32
5.325     
44Lípa FrantišekHoral Šumperk194983.1927.08
21.12
5.33  13   
45Klimeš MiroslavHrabenov198285.0428.53
22.32
5.406     
46Merta JaroslavJeseník193587.1531.04
16.36
5.49    4 
47Hašek VáclavSudkov1944103.4347.32
36.23
6.54   4  
48Dominik OldřichGrygov1925104.4748.36
34.08
6.59    5 
49Mertová EvaJeseník1939126.3770.26
50.53
8.262