Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1997

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Na honěnou
23. 04. 1997, 17.00
KVS Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
9000 m, lesní běh (intervalový start)
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Urban RostislavSKI Peltonen Team197335.140.00
0.00
3.54 1    
2Podešva VladimírŠumperk195436.020.48
0.00
4.00  1   
3Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195836.060.52
0.52
4.00 2    
4Krátký FrantišekKrálíky194336.321.18
0.00
4.03   1  
5Spáčil RadekPERPO Bludov197136.531.39
1.39
4.05 3    
6Halama JakubSeverka Šumperk197936.531.39
0.00
4.051     
7Kašpar Tomᚊumperk197336.591.45
1.45
4.06 4    
8Šalplachta JindřichFenix Jeseník194737.021.48
0.30
4.06   2  
9Vepřek KamilAtletika Šumperk198037.021.48
0.09
4.062     
10Poledna PetrBudišov nad Bud.197237.242.10
2.10
4.09 5    
11Heš PetrKrálíky196037.452.31
2.31
4.11 6    
12Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197438.012.47
2.47
4.13 7    
13Aleš DavidKVS Šumperk OB197539.154.01
4.01
4.21 8    
14Knápek LubomírŠumperk195939.244.10
4.10
4.22 9    
15Medlík CtiradASPV Šumperk195839.424.28
4.28
4.24 10    
16Lacina BřetislavŠumperk196139.544.40
4.40
4.26 11    
17Hejl JanSOU Šumperk195340.375.23
4.35
4.30  2   
18Komárek OndřejSeverka Šumperk198240.375.23
3.44
4.303     
19Medlík JanSeverka Šumperk198241.166.02
4.23
4.354     
20Herbst ManfredJesdrev194141.446.30
5.12
4.38   3  
21Caska VladimírZábřeh195442.297.15
6.27
4.43  3   
22Pernica PavelPERPO Bludov194942.327.18
6.30
4.43  4   
23Lerch VladislavMilo Olomouc194842.337.19
6.31
4.43  5   
24Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193642.347.20
0.00
4.43    1 
25Novák JanSKI Klub Šumperk198242.367.22
5.43
4.445     
26Miča PetrBratrušov197943.017.47
6.08
4.466     
27Repka KarelVíno Karabina195643.578.43
7.55
4.53  6   
28Valouchová MarieKlášterec197344.439.29
0.00
4.581     
29Srovnal OtakarLoko Zábřeh194244.529.38
8.20
4.59   4  
30Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193945.3010.16
8.58
5.03   5  
31Bielčík JindřichLichkov194045.5110.37
9.19
5.05   6  
32Hejtmánek JiříŠumperk196946.1711.03
11.03
5.08 12    
33Komárková EvaHoral Šumperk195847.1512.01
2.32
5.152     
34Janíček ZdeněkZábřeh195547.1912.05
11.17
5.15  7   
35Merta JaroslavJeseník193548.1212.58
5.38
5.21    2 
36Osička MilošKrálíky195248.3213.18
12.30
5.23  8   
37Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk193648.3713.23
6.03
5.24    3 
38Osladil StanislavVíno Karabina195049.3314.19
13.31
5.30  9   
39Holý MilanSKI Klub Šumperk195249.5014.36
13.48
5.32  10   
40Částek OndřejTriatlon Temenice197851.1516.01
16.01
5.41 13    
41Bank RostislavRuda nad Moravou193658.0522.51
15.31
6.27    4