Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1996

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Podzimní kros gymnázia
02. 10. 1996, 16.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavDAMA Sport197518.440.00
0.00
2.55 1    
2Urban RostislavSKI Klub Šumperk197319.190.35
0.35
3.01 2    
3Andrle JosefBludov196419.461.02
1.02
3.05 3    
4Halama JakubSeverka Šumperk197919.511.07
0.00
3.061     
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195820.041.20
1.20
3.08 4    
6Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195520.121.28
0.00
3.09  1   
7Blažek MilanSKI Klub Šumperk197220.121.28
1.28
3.09 5    
8Vepřek KamilKlášterec198020.141.30
0.23
3.092     
9Medlík CtiradASPV Šumperk195820.311.47
1.47
3.12 6    
10Podešva VladimírŠumperk195420.472.03
0.35
3.14  2   
11Částek OndřejTriatlon Temenice197820.532.09
1.02
3.153     
12Knápek LubomírŠumperk195921.392.55
2.55
3.22 7    
13Medlík JanSeverka Šumperk198221.453.01
1.54
3.234     
14Komárek OndřejSeverka Šumperk198221.573.13
2.06
3.255     
15Holý AdamBohutín198422.083.24
2.17
3.276     
16Lerch VladislavMilo Olomouc194822.213.37
2.09
3.29  3   
17Sadil MichalTriatlon Temenice197522.253.41
3.41
3.30 8    
18Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193922.464.02
0.00
3.33   1  
19Vepřek RadomírVíno Karabina195322.514.07
2.39
3.34  4   
20Miča PetrBratrušov197922.524.08
3.01
3.347     
21Tichý ViktorHoral Šumperk197123.555.11
5.11
3.44 9    
22Janů PřemyslZábřeh198023.555.11
4.04
3.448     
23Šuler JosefAtletika Šumperk197923.595.15
4.08
3.449     
24Herbst ManfredJesdrev194124.105.26
1.24
3.46   2  
25Hroch StanislavZábřeh195624.375.53
4.25
3.50  5   
26Valouchová MarieKlášterec197324.526.08
0.00
3.531     
27Osladil StanislavVíno Karabina195026.037.19
5.51
4.04  6   
28Smolicha JosefNový Malín195626.117.27
5.59
4.05  7   
29Komárková EvaHoral Šumperk195826.117.27
1.19
4.052     
30Vykydal FrantišekLP Šumperk194426.237.39
3.37
4.07   3  
31Vykydal KvětoslavLP Šumperk193626.367.52
0.00
4.09    1 
32Holý MilanSKI Klub Šumperk195226.468.02
6.34
4.10  8   
33Merta JaroslavJeseník193529.1110.27
2.35
4.33    2 
34Černý JiříŠumperk193229.1110.27
2.35
4.33    3 
35Hanáková Marie192230.4011.56
5.48
4.473