Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1996

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Podzimní kros průmyslovky
18. 09. 1996, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk196129.410.00
0.00
3.42 1    
2Polách RostislavDAMA Sport197530.110.30
0.30
3.46 2    
3Drážný LadislavPísařov195930.431.02
1.02
3.50 3    
4Urban RostislavSKI Klub Šumperk197331.452.04
2.04
3.58 4    
5Holý JakubSKI Klub Šumperk197832.032.22
0.00
4.001     
6Andrle JosefBludov196432.052.24
2.24
4.00 5    
7Halama JakubSeverka Šumperk197932.102.29
0.07
4.012     
8Podešva VladimírŠumperk195432.513.10
0.00
4.06  1   
9Medlík CtiradASPV Šumperk195832.533.12
3.12
4.06 6    
10Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197433.053.24
3.24
4.08 7    
11Hejl JanSOU Šumperk195333.073.26
0.16
4.08  2   
12Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195833.353.54
3.54
4.11 8    
13Blahák LuděkOlšany196733.464.05
4.05
4.13 9    
14Částek OndřejTriatlon Temenice197834.034.22
2.00
4.153     
15Spáčil RadekPERPO Bludov197134.054.24
4.24
4.15 10    
16Souček JanSeverka Šumperk196535.005.19
5.19
4.22 11    
17Škop VladimírŠumperk195435.155.34
2.24
4.24  3   
18Štábl JiříZábřeh195635.245.43
2.33
4.25  4   
19Hubáček PavelSokol Temenice197635.476.06
6.06
4.28 12    
20Knápek LubomírŠumperk195936.066.25
6.25
4.30 13    
21Sporek MiroslavLoučná195436.236.42
3.32
4.32  5   
22Sadil MichalTriatlon Temenice197536.557.14
7.14
4.36 14    
23Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193937.047.23
0.00
4.38   1  
24Skřivánek MarcelProstějov197737.157.34
7.34
4.39 15    
25Herbst ManfredJesdrev194137.317.50
0.27
4.41   2  
26Paclík MartinSKI Klub Šumperk197237.458.04
8.04
4.43 16    
27Vepřek RadomírVíno Karabina195337.458.04
4.54
4.43  6   
28Kochwasser FrantišekZábřeh193638.278.46
0.00
4.48    1 
29Miča PetrBratrušov197938.368.55
6.33
4.494     
30Hroch StanislavZábřeh195638.499.08
5.58
4.51  7   
31Kubín VladimírŠumperk195539.079.26
6.16
4.53  8   
32Bielčík JindřichLichkov194039.239.42
2.19
4.55   3  
33Hauška JanŠumperk197139.4110.00
10.00
4.57 17    
34Janů PetrLoko Zábřeh194839.4710.06
6.56
4.58  9   
35Valouchová MarieKlášterec197340.0410.23
0.00
5.001     
36Švédová MichaelaŠumperk197741.2511.44
1.21
5.102     
37Strnad KarelBludov196742.3012.49
12.49
5.18 18    
38Osladil StanislavVíno Karabina195042.3912.58
9.48
5.19  10   
39Komárková EvaHoral Šumperk195842.4813.07
2.44
5.213     
40Vykydal KvětoslavLP Šumperk193643.0413.23
4.37
5.23    2 
41Jansa MichalBludov198045.1615.35
13.13
5.395     
42Stebnický DaliborBludov197845.1615.35
13.13
5.396     
43Černý JiříŠumperk193245.2415.43
6.57
5.40    3 
44Králová ZdenaStaré Město196046.2616.45
6.22
5.484     
45Ševčík PavelŠumperk197952.0922.28
20.06
6.317     
46Hanáková Marie192274.3744.56
34.33
9.195