Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1996

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Na honěnou
24. 04. 1996, 17.00
KVS Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
9000 m, lesní běh (intervalový start)
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk196116.260.00
0.00
1.49 1    
2Fleischman JanMEP Postřelmov196717.170.51
0.51
1.55 2    
3Drážný LadislavPísařov195917.170.51
0.51
1.55 3    
4Holý OndřejSKI Klub Šumperk197617.391.13
1.13
1.57 4    
5Hejl JanSOU Šumperk195318.101.44
0.00
2.01  1   
6Halama JakubSeverka Šumperk197918.141.48
0.00
2.011     
7Kašpar Tomᚊumperk197318.171.51
1.51
2.01 5    
8Blažek MilanSKI Klub Šumperk197218.312.05
2.05
2.03 6    
9Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197418.462.20
2.20
2.05 7    
10Kukula ZdeněkVíno Karabina195018.462.20
0.36
2.05  2   
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195818.472.21
2.21
2.05 8    
12Medlík CtiradASPV Šumperk195818.592.33
2.33
2.06 9    
13Podešva VladimírŠumperk195419.042.38
0.54
2.07  3   
14Knápek LubomírŠumperk195919.072.41
2.41
2.07 10    
15Vepřek KamilKlášterec198019.353.09
1.21
2.102     
16Lacina BřetislavŠumperk196119.413.15
3.15
2.11 11    
17Částek OndřejTriatlon Temenice197820.033.37
1.49
2.133     
18Janů PetrLoko Zábřeh194820.083.42
1.58
2.14  4   
19Komárek OndřejSeverka Šumperk198220.083.42
1.54
2.144     
20Hubáček PavelSokol Temenice197620.123.46
3.46
2.14 12    
21Kochwasser FrantišekZábřeh193620.163.50
0.00
2.15    1 
22Kessler JiříBohutín197320.464.20
4.20
2.18 13    
23Sporek MiroslavLoučná195420.574.31
2.47
2.19  5   
24Medlík JanSeverka Šumperk198220.594.33
2.45
2.195     
25Herbst ManfredJesdrev194121.104.44
0.00
2.21   1  
26Stejskal AntonínVíno Karabina194922.366.10
4.26
2.30  6   
27Bielčík JindřichLichkov194022.426.16
1.32
2.31   2  
28Pospíšil PetrTriatlon Temenice197922.456.19
4.31
2.316     
29Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193922.456.19
1.35
2.31   3  
30Lerch VladislavMilo Olomouc194822.526.26
4.42
2.32  7   
31Švédová MichaelaŠumperk197723.246.58
0.00
2.361     
32Komárková EvaHoral Šumperk195823.317.05
0.07
2.362     
33Holý MilanSKI Klub Šumperk195224.187.52
6.08
2.42  8   
34Vykydal KvětoslavLP Šumperk193624.558.29
4.39
2.46    2 
35Černý JiříŠumperk193226.4310.17
6.27
2.58    3 
36Cupánek JosefPS Přerov192626.4310.17
6.27
2.58    4 
37Králová ZdenaStaré Město196026.5010.24
3.26
2.583     
38Hanáková Marie192227.5111.25
4.27
3.054