Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1996

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Jarní kros Obchodní akademie
10. 04. 1996, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Fleischman JanMEP Postřelmov196734.070.00
0.00
3.47 1    
2Drážný LadislavPísařov195934.580.51
0.51
3.53 2    
3Holý OndřejSKI Klub Šumperk197635.060.59
0.59
3.54 3    
4Augustýn MichalŠumperk197635.291.22
1.22
3.56 4    
5Valenta PavelDBV cycles Šumperk196935.381.31
1.31
3.57 5    
6Halama JakubSeverka Šumperk197935.501.43
0.00
3.581     
7Blažek MilanSKI Klub Šumperk197236.102.03
2.03
4.01 6    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195836.322.25
2.25
4.03 7    
9Blahák LuděkOlšany196736.452.38
2.38
4.05 8    
10Hejl JanSOU Šumperk195336.452.38
0.00
4.05  1   
11Podešva VladimírŠumperk195437.283.21
0.43
4.09  2   
12Urban RostislavSKI Klub Šumperk197337.483.41
3.41
4.12 9    
13Kukula ZdeněkVíno Karabina195037.573.50
1.12
4.13  3   
14Medlík CtiradASPV Šumperk195838.033.56
3.56
4.13 10    
15Holý JakubSKI Klub Šumperk197838.184.11
2.28
4.152     
16Knápek LubomírŠumperk195938.214.14
4.14
4.15 11    
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197438.264.19
4.19
4.16 12    
18Hlásný JiříOlšany195838.384.31
4.31
4.17 13    
19Komárek JaromírKVS Šumperk OB194938.434.36
1.58
4.18  4   
20Miča PetrBratrušov197939.105.03
3.20
4.213     
21Vepřek KamilKlášterec198039.345.27
3.44
4.234     
22Částek OndřejTriatlon Temenice197839.365.29
3.46
4.245     
23Janů PetrLoko Zábřeh194839.455.38
3.00
4.25  5   
24Komárek OndřejSeverka Šumperk198239.585.51
4.08
4.266     
25Kochwasser FrantišekZábřeh193640.196.12
0.00
4.28    1 
26Hubáček PavelSokol Temenice197640.246.17
6.17
4.29 14    
27Herbst ManfredJesdrev194140.446.37
0.00
4.31   1  
28Spilar DavidVelké Losiny197441.307.23
7.23
4.36 15    
29Žoch MichalObchodní akademie197942.067.59
6.16
4.407     
30Medlík JanSeverka Šumperk198242.228.15
6.32
4.428     
31Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193942.268.19
1.42
4.42   2  
32Podzimek TomášVelké Losiny198143.279.20
7.37
4.499     
33Bielčík JindřichLichkov194043.579.50
3.13
4.53   3  
34Komárková EvaHoral Šumperk195844.3410.27
0.00
4.571     
35Vepřek RadomírVíno Karabina195344.3410.27
7.49
4.57  6   
36Švédová MichaelaŠumperk197745.2411.17
0.50
5.022     
37Stejskal AntonínVíno Karabina194945.4911.42
9.04
5.05  7   
38Kessler JiříBohutín197346.0812.01
12.01
5.07 16    
39Maier PetrŠumperk197446.1112.04
12.04
5.07 17    
40Vykydal KvětoslavLP Šumperk193647.0212.55
6.43
5.13    2 
41Holý MilanSKI Klub Šumperk195247.2013.13
10.35
5.15  8   
42Komárek DaliborŠumperk195148.2114.14
11.36
5.22  9   
43Kupcová VeronikaHorizont Šumperk197851.4417.37
7.10
5.443     
44Černý JiříŠumperk193256.0121.54
15.42
6.13    3 
45Hanáková Marie192265.3531.28
21.01
7.174