Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1995

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Kros Gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Bludovský kros
Podzimní kros Obchodní akademie
13. 09. 1995, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Tempír Tomᚊtíty197733.370.00
0.00
3.441     
2Šalplachta JindřichFenix Jeseník194734.070.30
0.00
3.47  1   
3Holý JakubSKI Klub Šumperk197834.160.39
0.39
3.482     
4Andrle JosefBludov196434.381.01
0.00
3.50 1    
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195835.091.32
0.31
3.54 2    
6Halama JakubLP Šumperk OB197935.402.03
2.03
3.573     
7Medlík CtiradLP Šumperk195835.412.04
1.03
3.57 3    
8Blažek MilanSKI Klub Šumperk197235.542.17
1.16
3.59 4    
9Hejl JanSOU Šumperk195336.062.29
1.59
4.00  2   
10Doseděl FilipSokol Temenice197336.102.33
1.32
4.01 5    
11Pernica PavelBludov194936.342.57
2.27
4.03  3   
12Kukula ZdeněkVíno Karabina195036.523.15
2.45
4.05  4   
13Komárek JaromírKVS Šumperk OB194937.043.27
2.57
4.07  5   
14Podešva VladimírŠumperk195437.213.44
3.14
4.09  6   
15Minář MarekLP Šumperk197437.484.11
3.10
4.12 6    
16Podzimek JaroslavVelké Losiny195938.174.40
3.39
4.15 7    
17Částek OndřejŠumperk197838.184.41
4.41
4.154     
18Vepřek KamilKlášterec198038.385.01
5.01
4.175     
19Baránek JanJeseník197138.585.21
4.20
4.19 8    
20Kochwasser FrantišekZábřehě193639.205.43
0.00
4.22   1  
21Herbst ManfredJesdrev194139.345.57
0.14
4.23   2  
22Voráč AloisZábřeh194940.366.59
6.29
4.30  7   
23Sporek MiroslavLoučná195440.527.15
6.45
4.32  8   
24Pospíšil PetrŠumperk197942.058.28
8.28
4.406     
25Bielčík JindřichLichkov194042.118.34
2.51
4.41   3  
26Stejskal AntonínVíno Karabina194944.5811.21
10.51
4.59  9   
27Janů PřemyslZábřeh198044.5911.22
11.22
4.597     
28Adámek PavelKVS Šumperk OB195845.5412.17
11.16
5.06 9    
29Komárková EvaLP Šumperk OB195846.2312.46
0.00
5.091     
30Kupcová VeronikaLP Šumperk OB197847.1513.38
0.52
5.152     
31Holý MilanSKI Klub Šumperk195247.2013.43
13.13
5.15  10   
32Osladil StanislavVíno Karabina195049.3515.58
15.28
5.30  11   
33Matysová LudmilaZábřeh197749.3515.58
3.12
5.303