Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1995

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Kros Gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Bludovský kros
Na honěnou
19. 04. 1995, 17.00
KVS Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
9000 m, lesní běh (intervalový start)
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk196132.390.00
0.00
3.37 1    
2Kovařík Tomᚊumperk196934.582.19
2.19
3.53 2    
3Fleischman JanMEP Postřelmov196735.473.08
3.08
3.58 3    
4Šalplachta JindřichFenix Jeseník194737.094.30
0.00
4.07  1   
5Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě196438.195.40
5.40
4.15 4    
6Hejl JanSOU Šumperk195338.305.51
1.21
4.16  2   
7Halama JakubLP Šumperk OB197938.596.20
0.00
4.191     
8Komárek JaromírKVS Šumperk OB194939.016.22
1.52
4.20  3   
9Medlík CtiradLP Šumperk195839.036.24
6.24
4.20 5    
10Urban RostislavSKI Klub Šumperk197339.126.33
6.33
4.21 6    
11Podešva VladimírŠumperk195439.126.33
2.03
4.21  4   
12Škop VladimírŠumperk195439.216.42
2.12
4.22  5   
13Tempír Tomᚊtíty197739.356.56
0.36
4.232     
14Blahák LuděkBohdíkov196739.467.07
7.07
4.25 7    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195839.527.13
7.13
4.25 8    
16Knápek LubomírŠumperk195939.547.15
7.15
4.26 9    
17Švub ZdeněkPostřelmov195141.068.27
3.57
4.34  6   
18Kukula ZdeněkVíno Karabina195041.238.44
4.14
4.35  7   
19Fišnar JanLoučná195441.298.50
4.20
4.36  8   
20Kochwasser FrantišekZábřehě193641.509.11
0.00
4.38   1  
21Gronych RadekRaškov196741.519.12
9.12
4.39 10    
22Vepřek RadomírLP Šumperk195342.5210.13
5.43
4.45  9   
23Holý JakubSKI Klub Šumperk197842.5410.15
3.55
4.463     
24Blažek MilanSKI Klub Šumperk197243.2610.47
10.47
4.49 11    
25Paclík MartinSKI Klub Šumperk197243.2910.50
10.50
4.49 12    
26Kroupa Lukᚊumperk197843.4711.08
4.48
4.514     
27Částek OndřejŠumperk197844.2611.47
5.27
4.565     
28Růžička LukášKVS Šumperk OB197844.3111.52
5.32
4.566     
29Herbst ManfredJesdrev194144.4412.05
2.54
4.58   2  
30Sadil MichalTriatlon Temenice197544.5212.13
12.13
4.59 13    
31Sporek MiroslavLoučná195445.1712.38
8.08
5.01  10   
32Fišnar JanSKI Klub Šumperk198045.1812.39
6.19
5.027     
33Komárek OndřejLP Šumperk OB198245.4713.08
6.48
5.058     
34Repka KarelVíno Karabina195645.5113.12
13.12
5.05 14    
35Medlík JanLP Šumperk OB198246.2513.46
7.26
5.099     
36Bielčík JindřichLichkov194046.4214.03
4.52
5.11   3  
37Stejskal AntonínVíno Karabina194946.5014.11
9.41
5.12  11   
38Kroupa IgorŠumperk195147.5115.12
10.42
5.19  12   
39Adámek PavelKVS Šumperk OB195848.1615.37
15.37
5.21 15    
40Srovnal OtakarZábřeh194248.3015.51
6.40
5.23   4  
41Holý MilanSKI Klub Šumperk195250.4518.06
13.36
5.38  13   
42Vykydal KvětoslavLP Šumperk193651.2818.49
9.38
5.43   5  
43Osladil StanislavVíno Karabina195051.5219.13
14.43
5.45  14   
44Paloncý PavelKVS Šumperk OB196353.5521.16
21.16
5.59 16