Chlapácký běh
2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014
2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004
2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994
1993|1992|1991

Závody ročníku 1995

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Kros Gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Bludovský kros
Jarní kros průmyslovky
29. 03. 1995, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk196127.500.00
0.00
3.28 1    107.19104.37
2Kovařík Tomᚊumperk196929.341.44
1.44
3.41 2    101.4198.42
3Škop VladimírŠumperk195432.344.44
0.00
4.04  1   91.4092.46
4Tempír Tomᚊtíty197732.434.53
0.00
4.051     90.9089.77
5Halama JakubLP Šumperk OB197932.525.02
0.09
4.062     90.4092.46
6Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě196432.565.06
5.06
4.07 3    90.1886.85
7Hejl JanSOU Šumperk195332.575.07
0.23
4.07  2   90.1392.00
8Komárek JaromírKVS Šumperk OB194933.015.11
0.27
4.07  3   89.9094.92
9Medlík CtiradLP Šumperk195833.155.25
5.25
4.09 4    89.1387.08
10Podešva VladimírŠumperk195433.295.39
0.55
4.11  4   88.3589.43
11Macháček PetrStaré Město197733.345.44
0.51
4.113     88.0786.91
12Švub ZdeněkPostřelmov195134.146.24
1.40
4.16  5   85.8589.43
13Kukula ZdeněkVíno Karabina195034.156.25
1.41
4.16  6   85.7990.17
14Vepřek RadomírLP Šumperk195334.386.48
2.04
4.19  7   84.5186.45
15Blahák LuděkBohdíkov196734.567.06
7.06
4.22 5    83.5179.98
16Holý JakubSKI Klub Šumperk197835.287.38
2.45
4.264     81.7382.27
17Částek OndřejŠumperk197835.467.56
3.03
4.285     80.7381.29
18Souček JanKVS Šumperk OB196535.548.04
8.04
4.29 6    80.2976.66
19Mráz MichalMikulovice197635.588.08
8.08
4.29 7    80.0777.63
20Kroupa Lukᚊumperk197835.598.09
3.16
4.296     80.0180.55
21Kochwasser FrantišekZábřehě193636.008.10
0.00
4.30   1  79.9697.21
22Doseděl FilipSokol Temenice197336.018.11
8.11
4.30 8    79.9076.26
23Herbst ManfredJesdrev194136.198.29
0.19
4.32   2  78.9091.60
24Krátký RomanŠumperk196436.468.56
8.56
4.35 9    77.4073.68
25Sadil MichalTriatlon Temenice197537.389.48
9.48
4.42 10    74.5170.70
26Hroch StanislavZábřeh195637.5310.03
10.03
4.44 11    73.6873.16
27Bielčík JindřichLichkov194039.0911.19
3.09
4.53   3  69.4584.10
28Srovnal OtakarZábřeh194239.4011.50
3.40
4.57   4  67.7380.61
29Michálek FrantišekŠumperk196239.5012.00
12.00
4.58 12    67.1763.14
30Kroupa IgorŠumperk195140.1012.20
7.36
5.01  8   66.0670.24
31Holý MilanSKI Klub Šumperk195240.5613.06
8.22
5.07  9   63.5166.81
32Černý JiříŠumperk193241.2213.32
0.00
5.10    1 62.0686.39
33Komárková EvaLP Šumperk OB195841.2313.33
0.00
5.101     62.0080.44
34Švédová MichaelaŠumperk197741.2413.34
0.01
5.102     61.9584.67
35Posl OttoŠumperk197842.1714.27
9.34
5.177     59.0059.65
36Vykydal KvětoslavLP Šumperk193642.2214.32
6.22
5.17   5  58.7379.00
37Janíček ZdeněkZábřeh195542.4214.52
10.08
5.20  10   57.6157.99
38Smékal JiříVíno Karabina195043.1015.20
10.36
5.23  11   56.0661.60
39Osladil StanislavVíno Karabina195043.2015.30
10.46
5.25  12   55.5061.02
40Kupcová VeronikaLP Šumperk OB197846.4618.56
5.23
5.503     44.0573.05
41Švub JaroslavŠumperk194149.2721.37
13.27
6.10   6  35.1152.38
42Matysová LudmilaZábřeh197753.1625.26
11.53
6.394     22.3851.63