Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1993

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Horokros
Pekařský běh
Horokros
17. 10. 1993, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Augustýn MichalLP Šumperk197656.400.00
0.00
3.321     102.64101.90
2Polách RostislavSokol Temenice197558.271.47
1.47
3.392     99.5897.33
3Valenta PavelDBV cycles Šumperk196959.302.50
0.00
3.43 1    97.7893.39
4Škop VladimírŠumperk195461.435.03
2.13
3.51 2    93.9792.23
5Hejl JanSOU Šumperk195361.555.15
0.00
3.52  1   93.6292.61
6Knápek LubomírŠumperk195962.165.36
2.46
3.53 3    93.0288.43
7Pernica PavelBludov194963.126.32
1.17
3.57  2   91.4293.54
8Švub PetrBioagra Natura Špk196563.256.45
3.55
3.57 4    91.0586.37
9Medlík CtiradLP Šumperk195863.356.55
4.05
3.58 5    90.7686.07
10Janků ZdeněkLoko Zábřeh na Moravě195563.507.10
4.20
3.59 6    90.3387.72
11Hubáček PavelSokol Temenice197664.067.26
7.26
4.003     89.8789.03
12Kukula ZdeněkVíno Karabina195064.207.40
2.25
4.01  3   89.4790.82
13Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195364.518.11
2.56
4.03  4   88.5887.54
14Podešva VladimírŠumperk195465.168.36
5.46
4.04 7    87.8786.01
15Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě193665.268.46
0.00
4.05   1  87.58100.77
16Herbst ManfredJesdrev194165.378.57
0.11
4.06   2  87.2796.14
17Mazák JosefŠumperk195969.2712.47
9.57
4.20 8    80.6875.56
18Vepřek RadomírLP Šumperk195370.2513.45
8.30
4.24  5   79.0277.89
19Bielčík JindřichLichkov194070.4814.08
5.22
4.25   3  78.3688.85
20Hauška JanŠumperk197174.2217.42
14.52
4.38 9    72.2366.75
21Schertler DavidLP Šumperk OB197874.3017.50
17.50
4.394     72.0175.23
22Černohousová PetraŠumperk197774.3617.56
0.00
4.391     71.8397.06
23Kohoutek ZdeněkŠumperk195174.3817.58
12.43
4.39  6   71.7872.43
24Šmehlík VladimírVelké Losiny194975.0518.25
13.10
4.41  7   71.0073.50
25Vykydal KvětoslavLP Šumperk193676.0319.23
10.37
4.45   4  69.3484.67
26Lípa FrantišekHoral Šumperk194976.5020.10
14.55
4.48  8   68.0070.58
27Hejtmánková ZdeňkaŠumperk196677.5021.10
3.14
4.512     66.2880.58
28Kroupa Lukᚊumperk197878.3921.59
21.59
4.545     64.8868.31
29Černý JiříŠumperk193278.5322.13
0.00
4.55    1 64.4784.73
30Kroupa IgorŠumperk195179.5923.19
18.04
4.59  9   62.5863.26
31Sadil StanislavTriatlon Temenice197685.3528.55
28.55
5.206     52.9651.85
32Srovnal AnděloslavZábřeh194185.3728.57
20.11
5.21   5  52.9164.48
33Vepřek LubomírŠumperk197488.0731.27
28.37
5.30 10    48.6143.67
34Moravec OndřejŠumperk197893.5737.17
37.17
5.527     38.5942.68