Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1992

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Horokros
Pekařský běh
Jarní kros Obchodní akademie
08. 04. 1992, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě196435.120.00
0.00
3.54 1    
2Nawar PetrROFC Jeseník196335.180.06
0.06
3.55 2    
3Brokeš PavelHrabenov197335.380.26
0.26
3.57 3    
4Šrámek JaromírLP Šumperk OB195835.570.45
0.45
3.59 4    
5Hejl JanLP Šumperk197536.070.55
0.00
4.001     
6Šváb JiříSokol Temenice196937.051.53
1.53
4.07 5    
7Augustýn MichalLP Šumperk OB197637.192.07
1.12
4.082     
8Antoš JaroslavLP Šumperk Atletika196537.212.09
2.09
4.09 6    
9Škop VladimírŠumperk195437.232.11
2.11
4.09 7    
10Halama JiříLP Šumperk OB195337.282.16
2.16
4.09 8    
11Hejl JanSOU Šumperk195337.582.46
2.46
4.13 9    
12Vacula DavidZlaté Hory197038.323.20
3.20
4.16 10    
13Hatoň MichalLP Šumperk197538.383.26
2.31
4.173     
14Knápek LubomírŠumperk195938.393.27
3.27
4.17 11    
15Valenta IvanŠumperk196838.513.39
3.39
4.19 12    
16Komárek JaromírLP Šumperk OB194938.543.42
0.00
4.19  1   
17Kukula ZdeněkŠumperk195039.043.52
0.10
4.20  2   
18Aleš DavidLP Šumperk OB197539.394.27
3.32
4.244     
19Podešva VladimírŠumperk195439.484.36
4.36
4.25 13    
20Doseděl FilipLP Šumperk Atletika197340.155.03
5.03
4.28 14    
21Auer RadovanLP Šumperk197540.165.04
4.09
4.285     
22Kouřil LiborHrabenov197540.345.22
4.27
4.306     
23Sadil MichalTriatlon Temenice197541.085.56
5.01
4.347     
24Hubáček PavelSokol Temenice197641.095.57
5.02
4.348     
25Švub PetrBioagra Natura Špk196542.056.53
6.53
4.40 15    
26Vepřek RadomírLP Šumperk195342.337.21
7.21
4.43 16    
27Herbst ManfredJesdrev194142.337.21
0.00
4.43   1  
28Prudík JiříRejchartice197043.128.00
8.00
4.48 17    
29Sadil StanislavTriatlon Temenice197643.228.10
7.15
4.499     
30Vepřek JaroslavLesnice194643.258.13
4.31
4.49  3   
31Šmehlík VladimírVelké Losiny194943.498.37
4.55
4.52  4   
32Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě193644.008.48
1.27
4.53   2  
33Tyl MilanŠumperk197444.579.45
8.50
4.5910     
34Vykydal KvětoslavLP Šumperk193645.4710.35
3.14
5.05   3  
35Procházka MilanŠumperk196945.4710.35
10.35
5.05 18    
36Zatloukalová RenátaTroubelice197646.5011.38
0.00
5.121     
37Straka JosefŠumperk193947.0511.53
4.32
5.13   4  
38Černý JiříŠumperk193247.1011.58
0.00
5.14    1 
39Komárková EvaŠumperk195847.1011.58
0.20
5.142     
40Lípa FrantišekHoral Šumperk194947.2712.15
8.33
5.16  5   
41Hejtmánková ZdeňkaŠumperk196647.4712.35
0.57
5.183     
42Endl AlešŠumperk196753.3918.27
18.27
5.57 19    
43Valenta IvanŠumperk194454.0118.49
15.07
6.00  6