Vitrual Run Chlapácký
Seriál virtuálních krosových závodů VRCH
VirtualRunCHlapácký
Vitrual Run Chlapácký
Aktuality
Protože současná zdravotní situace v České republice stále neumožňuje pořádání závodů pro širokou veřejnost vznikl tento seriál virtuálních krosových závodů. Závodníci si po registraci mohou ve stanoveném termínu individuálně proběhnout trasu. Po odeslání jejich GPX záznamu běhu a po ukončení termínu k zaběhnutí daného závodu budou zpracovány výsledky a zveřejněny na těchto stránkách.
Nová trať od Lenona byla pozměněna včetně jejího názvu i délky. Sledujte pozorně sekci "Aktuální závody" a info o tomto závodu.
Byla upravena pravidla ohledně zpracování výsledků:
Výsledky jednotlivých závodů budou zveřejňovány průběžně na těchto stránkách dle toho, tak budou závodníci zasílat své GPX soubory ke zpracování.
Závodník může danou trať v daném termínu zaběhnout opakovaně a zaslat znova GPX soubor, pokud se mu podaří dosáhnout lepšího času než v předchozím běhu. Do výsledků se tak bude počítat vždy jen nejlepší dosažený čas.
Tyto změny byly zaneseny také do Pravidel
V neděli 18. dubna 2021 ve 24.00 hodin končí termín pro zaběhnutí a odeslání GPX záznamů prvních dvou závodů VRCHu 2021 - Andělskou stezkou a Na blodovskó konečnó. Berte na vědomí, že pozdější start na těchto tratích již nebude akceptován a případné zaslané záznamy již nebudou zpracovány.
Doporučení k zapnutí a vypnutí záznamu běhu na hodinkách či telefonu: obecně se doporučuje záznam zapnout deset i více metrů před startem a tímto proběhnout letmo již se zapnutým záznamem. To stejné platí pro cíl, kterým je vhodnější proběhnout a záznam vypnout deset i více metrů za bodem cíle. Při zpracování záznamu vám bude z vašeho GPX záznamu vyčtena pouze přesně daná trasa a dřívější/pozdější zapnutí/vypnutí záznamu zpřesní kvalitu záznamu, která především po zapnutí záznamu bývá v prvních metrech méně přesná.

Probíhající závody
29. 03. 2021->18. 04. 2021
Andělskou stezkou
popis tratě
mapa
Start - Andělskou stezkou
Cíl - Andělskou stezkou


29. 03. 2021->18. 04. 2021
Na blodovskó konečnó
popis tratě
mapa
Start - Na blodovskó konečnó
Cíl - Na blodovskó konečnó


16. 04. 2021->06. 05. 2021
Okolo Malínského vrchu
popis tratě
mapa
Start - Okolo Malínského vrchu
Cíl - Okolo Malínského vrchuNejnovější výsledky
JménoČas
(MM.SS)
Trať
Strykova Vlasta 62.43Andělskou stezkou
Čech Roman33.24Na blodovskó konečnó
Berková Katarína63.20Andělskou stezkou

Naposledy registrovaní běžci
JménoRoč.Klub
Tonová Zdeňka1958Salon Zdena
Štábl Adam2004KVS Šumperk
Stryk Štěpán2003KVS Šumperk

Odkazy

Chlapák

Klub vytrvalostních sportů Šumperk